Skocz do zawartości

Recommended Posts

A gdyby tak ... może szalony pomysł ale ... maybe just maybe .. fajniej by było dorzucać co jakiś czas jakieś legendy albo małe evenciki zamiast gmerać po wieczność w skillach, zmianach w expie i levelach, wrzucaniu jednych wymagań, za pare miesięcy wycofywaniu się z nich ... aa może i fakt to jest ciekwsze;p

Link to post
Share on other sites
publiczny serwer testowy 

THX ucze się jeszcze  

Sugestie co do Legendarnych Gemów 

http://i.imgur.com/zmbYBB5.jpghttp://i.imgur.com/luM2MTj.jpg

http://www.diablofans.com/forums/diablo-iii-general-forums/diablo-iii-general-discussion/89348-legendary-gem-power-suggestions

 

Co sądzicie?

Edytowane przez BattleCrit
Link to post
Share on other sites

Wygląda to na walkę z bezmyślnym grindem (mimo że ten jest ogólnie podstawą całej tej gry). Blizzard już od jakiegoś czasu sukcesywnie usuwa elementy które zmuszają do grindowania konkretnych questów na zasadzie "go/kill/repeat". Na wszystkie te materiały powstały optymalne strategie farmienia i większość osób tworzyła grę, biegła sprawdzić czy zaspawnował felek x, jeśli tak- zabić, jak nie- DC i od samego nowa. I zapętlić. Na podobnej zasadzie powstały bounty i nagroda za wykonanie większej ich ilości- starają się raczej zatrzymać graczy w grze na dłużej. Też uważam że wywalając te materiały zubożyli grę. Powinni raczeje iść w stronę urozmaicania rozgrywki niż jej upraszczania. No ale przynajmniej mogę teraz pocraftować bez biegania... :/

Link to post
Share on other sites

Z mojej perspektywy, dobra zmiana - ale ja jestem leniem który absolutnie nie pisze się na to co opisał Biafra - zwyczajnie nie miałem dalszej ochoty zapętlać jednego questa w kółko aby dostać szansę na drop durnego materiału, a potem jeszcze męczyć crafty... rachunek prawdopodobieństwa, że trafi się coś pożytecznego w stosunku do spędzonego czasu na monotonnym zadaniu był tak nieoptymalny, że aż przestałem w diablo grać. 
Druga sprawa, teraz, dzięki zmianie, mogę bez problemu (chociaż połowicznie) odziać alternatywne postacie które klepały biedę, w jakieś legendarne bajery i ruszyć nimi na podbój Sanktuarium.

Myślę jednak, że w Blizz są świadomi tego, że to tylko zamiatanie problemu pod dywan i jakoś odbiją zubożenie rozgrywki w przyszłości. W sumie durnych pomysłów im nie brakuje, ale pozostaje mieć nadzieję, że nie spieprzą tego jak zrobili to panowie którzy popełnili oryginalne D3.

Osobiście czekam na wprowadzenie Ladderów i aby ktoś poszedł po rozum do głowy i wykopał z gry affixy z +%elemental dmg.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...