Skocz do zawartości

KEPLER Nvidia GeForce GTX 680: 28 nm


Recommended Posts

Gość effendi360

Kogo stać na porządny sprzęt (czytaj SLI GTX 680 i i7 3930K)?

Bez przesady stary bo ja to skończyłem na moim sli mając jeszcze procek i5 760 i animacja nie zjeżdżała poniżej 60kl. Przy obecnych prockach spokojnie wystarczy 2500K i 480/570/ lub wykręcony dobrze 560Ti żeby pograć w sensownych detalach z płynną animacją.

Link to post
Share on other sites

2500K i 480/570/ lub wykręcony dobrze 560Ti

Mówisz o SLI? Teraz da się nawet okazyjnie wyrwać GTX 580 i można zbudować coś fajnego na przyszłość.

 

Jednak SLI żre dużo prądu i jest cieplejsze, dlatego osobiście wolę jedną bardzo mocną kartę.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Jednak SLI żre dużo prądu i jest cieplejsze, dlatego osobiście wolę jedną bardzo mocną kartę.

Miałeś SLI ? Dużooo prądu, tjaaaa zależy ile dla Ciebie to jest dużo. A co do temperatur wszystko zależy od budy... U mnie mają identyko tempy jak każda z osobna. SLI trzeba robić z głową a jak ktoś składa karty w kanapke to ja się nie dziwię, że mu się wszystko gotuje.

 

Mówisz o SLI?

Nie mówie o SLI - do metro spokojnie da radę jedna mocna karta.

Link to post
Share on other sites

Nvidia Rebranding Fermi As 600M Series GPUs

 

Nvidia deeply unhappy with TSMC, claims 22nm essentially worthless - przejście na kolejne procesy coraz droższe , na jednym waflu może być o kilkadziesiąt procent w góre :

 

http://www.extremetech.com/wp-content/uploads/2012/03/NV-Pres4.jpg

 

http://www.extremetech.com/wp-content/uploads/2012/03/NV-Pres3.jpg

Link to post
Share on other sites

Miałeś SLI ? Dużooo prądu, tjaaaa zależy ile dla Ciebie to jest dużo. A co do temperatur wszystko zależy od budy... U mnie mają identyko tempy jak każda z osobna. SLI trzeba robić z głową a jak ktoś składa karty w kanapke to ja się nie dziwię, że mu się wszystko gotuje.

Miałem kiedyś SLI GTX 470 i się trochę zniechęciłem do rozwiązań tego typu. Wiem, że teraz są chłodniejsze karty, ale jednak jedna mocna to jest to.
Link to post
Share on other sites

Wszystkie 680ki EVGI są na stronie producenta od czwartku. Mnie zainteresował Hydro Copper. Zdjęcia bolku można już zobaczyć tutaj- http://www.evga.com/forums/tm.aspx?high=&m=1510320&mpage=1#1510402

 

Może zamiast czekać na 690kę, wziąć dwa Hydro Coppery, tylko ciekawe kiedy wyjdą i będą dostępne w Polsce? No i w jakiej cenie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...