Skocz do zawartości

KEPLER Nvidia GeForce GTX 680: 28 nm


Recommended Posts

@ UP Niby tak tylko pamiętaj, że dopiero z czasem przekonamy się, czy w Keplerach pozbyli się "fochów Fermiego" ;)

Nie ma to jak założyć durny temat fochy Fermiego :D Równie dobrze można założyć temat pod tytułem "fochy Northern Islands" albo "fochy Southern Islands" :P Sam mam fermiacza od ponad półtora roku i zero problemów.Jak by tego było mało ze trzech kumpli ma dokładnie tą samą grafę i też zero problemów.Tak na dobrą sprawę w każdej karcie graficznej czy to od AMD czy NV można na siłę coś znaleść i założyć o tym temat.Idę o zakład że na pomysł tak daremnego tematu wpadł funboy AMD żeby było się czym podniecać :pajac:

Edytowane przez ivanos
Link to post
Share on other sites

Najpierw ktoś z nas musi rozczytać co tam jest napisane :P Ty jakby chciał tak szukać to i pewnie 680 by wyrwał gdzieś z tajwanu za 1500zł :P

A co tu czytać,wystarczy cenę znać.Karty są mało używane i działają w 100%-to nie Polska żeby ci ktoś zepsute wciskał.

Do tych radków HD7970 i GTX580 mam 10 kilometrów.

Ostatnio sam kupiłem ten dysk w rozsądnej cenie ;)

http://www.finn.no/finn/torget/tilsalgs/annonse?finnkode=33746020

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A co tu czytać,wystarczy cenę znać.Karty są mało używane i działają w 100%-to nie Polska żeby ci ktoś zepsute wciskał. Do tych radków HD7970 i GTX580 mam 10 kilometrów.

Nawet nie wiem gdzie tam kliknąć "kup teraz" a co dopiero jakbym sam miał to wyszukać gdzieś na necie :P

Sorki ale dla mnie okazje "z kosmosu" to nie okazje...

Link to post
Share on other sites

Idę o zakład że na pomysł tak daremnego tematu wpadł funboy AMD żeby było się czym podniecać :pajac:

czyli masz na myśli - Veeshusha - to on na oficjalnym forum Nvidii założył temat o fochach fermiego , dziwny z niego funboy , skoro jedzie tylko na kartach Geforce

 

jego temat okazał się bardzo pomocny liczy sobie 107 stron , bo ludzi z tego typu problemami nie brakuje , w jego temacie są podane możliwe rozwiązania problemu z freezami/blackscreenami fermiego , czasami pomagają czasami nie , ale lepsze to niż nic i trzeba być wdzięcznym że ten człowiek poświęca swój czas na pomaganie innym ,

 

ale jak widzę ty należych do tych co lubią tylko krytykować i wyśmiewać , ja pomimo że ze swoim gtx-em problemów nie miałem to i tak uważam że problem fochów Fermiego istnieje , a Veeshusha odwala kawał dobrej roboty

Edytowane przez ken26
Link to post
Share on other sites

Po prostu z mojego punktu widzenia jako nie-gracza ... GTX 680 nie jest kartą dla mnie i bardziej opłaca mi się zakup droższego, w teorii mniej wydajnego w grach HD 7970 niż GTX 680.

Nie jesteś graczem a kupiłeś highendową karte 7970 ? A nie miałeś wcześniej 7950 ? Jakiś obłęd

Edytowane przez serafin1
Link to post
Share on other sites

Ile ma 680 i 7970 ? to jest z ADIA 64 w zakładce ekran GPGPU i cuda to z mojej 570 http://img715.imageshack.us/img715/2195/obrazekzu.jpg

 

To nie chore jest trochę żeby pograć w grę Metro 2033 na MAX trzeba mieć 680 SLI i dopiero jest rozrywka komfortowa stałe 60 fps w Full HD http://www.guru3d.com/imageview.php?image=37723

Edytowane przez kamar59
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Eh ile razy juz bylo pisane o Metro , tak jak snajperek uwazam brak w tej grze optymalizacji,

Brak optymalizacji ? To sobie odpal to no porządnym sprzęcie i zobacz jaką to ma grafę, jakie oświetlenie, jakie tekstury. Brak optymalizacji to ma crysis nad którym wszyscy się trzepią z niewiadomych mi przyczyn a ta gra nawet dziś na high endowym sprzęcie potrafi chrupać a wcale pięknej grafiki nie ma w porównaniu do choćby takie just cause 2.

Link to post
Share on other sites

Brak optymalizacji ? To sobie odpal to no porządnym sprzęcie i zobacz jaką to ma grafę, jakie oświetlenie, jakie tekstury. Brak optymalizacji to ma crysis nad którym wszyscy się trzepią z niewiadomych mi przyczyn a ta gra nawet dziś na high endowym sprzęcie potrafi chrupać a wcale pięknej grafiki nie ma w porównaniu do choćby takie just cause 2.

Kogo stać na porządny sprzęt (czytaj SLI GTX 680 i i7 3930K)? effendi to nie Dubaj tylko Polska.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...