Skocz do zawartości

Czy sie Wam podobają te okienka ?!?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. hm? ;)



Recommended Posts

Mam wrażenie, że facet w tym filmie usiadł do jakiegokolwiek komputera od dłuższego czasu.

 

Kilka dni z W8 utrzymuje mnie w przekonaniu, że to całkiem dobry system, choć z wymagającym przyzwyczajenia się interfejsem. Zastanawiam się czy ci co tak psioczą na W8 w ogóle go zainstalowali czy tylko swoją opinię opierają na informacjach znalezionych w sieci.

Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się czy ci co tak psioczą na W8 w ogóle go zainstalowali czy tylko swoją opinię opierają na informacjach znalezionych w sieci.

Zainstalowałem,testowałem i wyje***em . Skoro tobie się podoba ... może masochistą jesteś %-)

Ja poczekam do wersji finalnej i jesienią będziemy oceniać OS , wersja beta jest zryta bez dwóch zdań jak to z takowymi wersjami bywa .

Link to post
Share on other sites

Zainstalowałem,testowałem i wyje***em . Skoro tobie się podoba ... może masochistą jesteś %-) Ja poczekam do wersji finalnej i jesienią będziemy oceniać OS , wersja beta jest zryta bez dwóch zdań jak to z takowymi wersjami bywa .

Sama prawda w 100% choć systemu nie będę nawet kupował ani instalował nie warto wyrzucać kasy w błoto i tyle już 7 czy XP jest lepszy :>

 

Mam wrażenie, że facet w tym filmie usiadł do jakiegokolwiek komputera od dłuższego czasu. Kilka dni z W8 utrzymuje mnie w przekonaniu, że to całkiem dobry system, choć z wymagającym przyzwyczajenia się interfejsem. Zastanawiam się czy ci co tak psioczą na W8 w ogóle go zainstalowali czy tylko swoją opinię opierają na informacjach znalezionych w sieci.

Poza tym gdybyś umiał czytać to na pierwszej stronie się wypowiadałem o tej viscie 2 jak to mówi mutissj i nawet odpaliłem grę w 3D.

Edytowane przez Balkon32
Link to post
Share on other sites

To ciekawe jacy z Was znawcy systemów. 7 Wam odpowiada, Vista już nie a to praktycznie te same systemy...

 

Poza tym gdybyś umiał czytać to na pierwszej stronie się wypowiadałem o tej viscie 2 jak to mówi mutissj i nawet odpaliłem grę w 3D.

Tylko wytłumacz co ma umiejętność czytania do zapamiętania kolejnego ... odpisującego w temacie. Z piorunkiem w jednej lidze widzę grasz. Ale tak, przepraszam jaśnie wielmożnego Pana, że nie czytam całego topicu pisząc kolejnego posta.
Link to post
Share on other sites

kubbak, jak vista została wypuszczona na rynek,większość ludzi miała problemy ze sterami do urządzeń,które już w domach mieli.

Ja miałem problemy z drukarką,aparatami foto itd. Po zatym win 7 to nie vista .

I nie jestem żadnym znawcą OS tylko użytkownikiem jak każdy z nas a w codziennym użytkowaniu najwięcej błędów systemu

wychodzi ;)

Link to post
Share on other sites

kubbak, jak vista została wypuszczona na rynek,większość ludzi miała problemy ze sterami do urządzeń,które już w domach mieli. Ja miałem problemy z drukarką,aparatami foto itd. Po zatym win 7 to nie vista . I nie jestem żadnym znawcą OS tylko użytkownikiem jak każdy z nas a w codziennym użytkowaniu najwięcej błędów systemu wychodzi ;)

Ludzie mięli problemy ze sterownikami do starszych urządzeń z powodu zmiany modelu sterowników. Tak samo było przy przejściu z 9x na 2k/XP. Niestety producentom nie opłaca się pisać od 0 nowych sterów jak mogą wstrzymać dla nich support by ludzie kupili nowe. Ale człowiek ma krótką pamięć.

Tak, 7 to nie Vista w 100%, to coś czym był SP2 dla XP.

Link to post
Share on other sites

No to czekamy na Windows 9 w takim przypadku :> %-) . Czy przypadkiem nie jesteś fanem NARUTO ?

Ktoś kto wymyślił to zasadę nie wykazał się zbytnio więdzą, zapomniał że istniał taki system jak windows 2000 który był poprzednikiem XP. Więc to nie prawda.;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Pewnie na półkach sklepowych od 2013 na 100% nowe laptopy, będą miały na siłę wciskany Windows 8, trudno będzie znaleźć new lapa z win7 to jest strasznie irytujące.

Jak tak by było to połowa ludzi by z neta zaciągła windows 7 albo zostaje jeszcze Allegro , ebay używki i pożyczenie kolega od kolegi i tym podobne. Możliwości jest wiele %-) %-) %-)

 

patrzac na wasze wypowiedzi i troche info na google raczej szybko nie zmienie WIn 7 pro :P 64 Bity :D

I słusznie %-)

 

P.S Jestem ciekaw czemu Microsoft nie zrobi czegoś takiego jak Downgrade gdzie użytkownik po zapłaceniu jakiejś kwoty morze się przesiąść na starszy system z aktualnego chyba że się mylę i mają już coś takiego to sory.

 

Kox!

Balkon32

Edytowane przez Balkon32
Link to post
Share on other sites

Używam już 8CP od miesiąca i ten system wydaje mi się coraz lepszy. W domu nie używam już nic innego.

Pasek Start? Na co to komu? Mechanizm wyszukiwania działa cholernie dobrze i widzę sam po sobie, że lista programów to strata czasu.

Ogólna responsywność systemu jest sporo lepsza niż na Viście/7. Nie odczuwa się tu braku SSD jak to ma miejsce ww. systemach.

Widać także lepsze rozłożenie wątków na poszczególne rdzenie procesora.

Po raz pierwszy widać tak dobrze wykonanie skalowania systemu, działa dobrze na i7 jak i na Atomie.

 

Ale cóż zaraz będzie back to reality i objazd przez hejterów, że metro jest takie i owakie. Jednak przy takim zawzięciu do "starego dobrego" to do dziś dzień wszyscy klepalibyśmy polecenia w DOSie.

Przypomnijcie sobie przejście interfejsu z Win9x na XP, później XP był (i przez wielu do dziś dzień jest) wielbiony, z XP na Viste, gros z Was używa dziś 7.

Jak to mówią, lepsze jest wrogiem dobrego.

Link to post
Share on other sites

Mam znajomego informatyka, który testuje Windows 8 dla firm i powiedział ze od 7 jest o wiele szybszy, wiec zobaczymy, mi ten interface "start" nie odpowiada. Microsoft szykuje wiecej wersji, ma byc chyba 5 lub 7. Tyle ludzi gadalo ze nie bedzie pasku start a jest, oj te plotki.... :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...