Skocz do zawartości

Którą klawiaturę wybrać


Recommended Posts

Sorry,że dopiero teraz ale....

Mam ją już gdzieś około 2-3 lat.... zaraz gdy kupiłem musiałem odesłać ją na gwarancję ale dostałem nówkę, razer miał jakąś fatalną serię tych klawiatur(teraz już raczej żadnej z tej serii nie dostaniesz) ale wszystkie były wymieniane na nówki a całość nie zajęła więcej jak 2 tygodni. Tą, którą dostałem jako drugą mam cały czas i działa, klawiatura jest wytrzymała wygodna, panel wielofunkcyjny działa dobrze, łatwo się ją czyści odkurzaczem i najlepiej płynem do mycia luster,szyb:D. Nie brudzi się tez nadto mimo mych złych nawyków(namiętnych kolacji z komputer np.:D).

Czy jest cicha? Nie, i chyba żaden sprzęt razera lub dla graczy profesjonalnych cichy nie jest. Tylko sam też nie widzę by taki sprzęt musiałby być cichy? Większość ludzi ,którzy mają taki sprzęt kupują też dobre słuchawki(polecam steelseries), które nieźle wyciszają. Jak ja zakładam swoje to nie słyszę praktycznie nic nic oprócz dźwięku z słuchawek , a na pewno nie słyszę chłodzenia komputera klawiatury i myszki, a jak oglądam film na głośnikach to jasne jest ,że nie walę w klawiaturę:D! Więc dźwięk jaki ten sprzęt wydaje nie będzie uciążliwy, jeśli masz dobre słuchawki.

Z sterownikami razera też raczej nie miałem większych problemów, makra działają poprawnie, ustawienia profili też. Warto dodać ,że dzięki razer synapse wrzucasz wszystko na konto założone na stronce razera i po przeinstalowaniu systemu, przejściu na inny komputer logujesz się w razer synapse i wszystko masz jak na dłoni;)

 

Jeszcze dodam,że mimo intensywnego używania klawiatura nie ma żadnych zniszczeń , uszkodzeń, zdarć na powłoce zewnętrznej;)

Edytowane przez mithi
Link to post
Share on other sites

Własnie ale podświetlenie się chyba przydaję? No nie? Zależy mi na tym aby klawiatura była mechaniczna a roccat isku nie jest chodź wygląda całkiem całkiem no i ta cena. Dziękuję wszystkim za pomoc jeszcze raz (25 raz :P)

 

Jezu znowu ja!!!

Dobra ale myślałem intensywnie przez te 6 dni i dalej nie wiem co wybrać. http://www.neo24.pl/?p=roccat_isku_roc_12_701&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-03&utm_content=-3058851#nclid=3d67f3593622502c6b318fa1d08db76a czy http://www.neo24.pl/?p=roccat_isku_roc_12_701&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-03&utm_content=-3058851#nclid=3d67f3593622502c6b318fa1d08db76a . Ogólnie rzecz ujmując co będzie lepszejsze w FPS-ach?

Link to post
Share on other sites

Ale chyba uzbieram na Blackwidow ultimate. Dziękuje wszystkim za pomoc i czekam może jeszcze coś podpowiecie. A jeszcze jedno mam gryzonia deathadera i mam na oku dwie podkładki Vespule i Goliathusa. Którą wybrać?

Jeśli masz wybierać między tymi dwoma podkładkami , wybierz Goliathusa Speed bądź Control , zależy w co lubisz grać .(Vespule odradzam a dlaczego ? ) dowiesz się tego w temacie :

Podkładka do - Razer Nagi.

 

Edytowane przez Fankman
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...