Skocz do zawartości

FAR CRY 3


Recommended Posts

Jeśli Assassin's Creed III powstawał równolegle do Brotherhood i Revelations i to na nowym silniku to Far Cry 3 też na nim powstawał, a więc grafika będzie naprawdę piękna. Twórcy mówili, że z konsol da się jeszcze trochę wycisnąć dlatego zrobili nowy silnik.

Na konsolach lepiej się wypuszcza gry, przez to że każda konsola ma prawie takie same podzespoły, bardzo łatwo im zoptymalizować kod i silnik gry ;)

Link to post
Share on other sites

Nie porównuj Far Cry;a do Coda bo to zupełnie inne gry :P Na pewno nie będzie jak Cod. Gdyby wydali grę taką samą jak Cod to byłby shit roku, gdyż Far Cry to swego rodzaju sandbox :D

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

bedzie sie dzialo wyglada spoko :) ale szok graficzny byl jak farcry 1 wyszedl :) to bylo cos...

A czasami Crysis nie zrobił większego skoku w grafice komuterowej ? Niby 3 lata różnicy w wydaniu, ale grafiki nie można porównać....

Link to post
Share on other sites

Licze Warheada i Crysisa jako jedno, pozostałe miejsca dla mnie zajmują BF3 i Crysis 2 z dx11.:D Ale to nie temat o tym tylko o Far Cry'u , który był swoistą rewolucją :D

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

jak dla mnie pozycja obowiązkowa, jestem cierpliwy - poczekam i kupię jak trochę cena spadnie (dot. wersji box)

jednak zawsze istnieje opcja z zakupem wersji elektronicznej (np. promocja "weekendowa" na steam i cena -75%.) i nie wiem czy doczekam do wersji pudełkowej.

Link to post
Share on other sites

FC3 mi chyba nie podejdzie mi za bardzo. Po grafice juz z grubsza widać, że nie powala. Zobaczymy jak z resztą.

MP3 może być bardzo ciekawy, czekam z niecierpliwością.

Co do gta 5 to mam mięszane uczucia. 4 ma tak zjebaną optymalizacje, że to jest niemożliwością ;/ sterowanie też nie można uznać za udane ;/

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...