Skocz do zawartości

FAR CRY 3


Recommended Posts

Dopiero dzisiaj zauważyłem że Ubisoft opublikował oficjalną wersję nowego trailera Far Cry 3.Czy wy również czekacie z niecierpliwością na nową grę Ubisoft'u, która prawdopodobnie pojawi się 9 września?Co waszym zdaniem, powinno znaleźć się w nowej odsłonie, czego zabrakło w poprzedniej części i co z multiplayerem?

 

Dziś cieszę się podwójnie, ruszają kolejne odc. sezonu II THE WALKING DEAD !!!

Link to post
Share on other sites

Świetnie się zapowiada, mam nadzieję , że będzie miała ten klimat z fenomenalnej jedynki. Najbardziej czekam nie na żadną z gier Rockstara czy ME 3 tylko właśnie na nowego Far Cry'a:D

Link to post
Share on other sites

Coś wątpie czy będzie taka grafika jak w trailerze, większość kart by się przy tym zkichała.

 

Bardziej miarodajne na tą chwilę jest to:

 

 

Kurde nie wiem czy nie złożyć pre-ordera...

 

Narobiło mi to smaczku, ide zagrać w 1 po raz - ąty

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Ja zakupię FC3, nie ME3 ani GTA 5 ale pre-ordera na pewno jeszcze nie teraz tak w sierpniu myślę.A co do grafy może nie bd tak świetna jak w Crysis'ie 2 ale fabuła na pewno nie bd liniowa!

Link to post
Share on other sites

Ja poczekam na jakieś konkretniejsze gameplay wtedy zobaczymy, może się pokuszę o pre-ordera :D O fabułę się nie martwię bo napewno będzie dobra :) GTA5 też kupie a ME3 mnie nie interesuje bo nie grałem w poprzednie części....

Link to post
Share on other sites

Jedynka była lepsza niż 2 :D W 2 było trochę za dużo latania po całej mapie, ale najbardiej wkurzało to , że goście , których zabiliśmy na poszczególnych posterunkach za jakiś czas znów tam byli :/

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Troche tam przypomina. Mozliwe, ze to ta sama wyspa ale przed lub po wydarzeniach z FC1.

 

W FC2 najbardziej mi sie tylko podobalo zuzywanie broni, jej zacinanie przy dluzszym urzytkowaniu oraz te efekty malarii (im dluzej nie leczona tym trudniej sie celowalo) oraz te animacje przy krytycznym stanie hp. Reszta to byla kupa i tyle.

 

EDIT: Niech ktorys z modow przeniesie ten topic do dzialu "Tematy ogolne" i zmieni nazwe topicu z Far Cry 3 na Far Cry - temat ogólny

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Graficznie będzie pewnie podobnie jak Crysis 2, tylko żeby nie zrobili tak jak z Crysisem gdzie po jakimś czasie dopiero wychodziły patche poprawiające grafe :/ Lepiej żeby od razu wypuścili dopracowaną grę, najwyżej żeby miała jakieś drobne mankamenty :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...