Skocz do zawartości

Gry w których remake, chcielibyście zagrać.


Recommended Posts

Neverhood. Jedyne czego potrzebuje to wsparcie nowszych systemów, 32-bit kolorów i wyższych rozdziałek.

 

http://www.myabandonware.com/media/screenshots/t/the-neverhood-4dq/the-neverhood_11.gif

 

Kohan 2: Kings of War. Zasługuje na nie tylko remake'a, ale i reboota serii. Co kilka miesięcy zdarza mi się wracać do niej na przynajmniej kilkadziesiąt godzin. Swoją drogą, kojarzy ktoś? :P

 

http://static3.gamespot.com/uploads/scale_super/gamespot/images/2004/reviews/589972-914911_20040812_002.jpg

Link to post
Share on other sites

Tego Kohan zupełnie nie kojarzę. Dziwne.

Mimo bardzo dobrych ocen (8/10 i wyżej, nawet pretendent do GOTY2004), świetnego gameplay'u, pięknego soundtracku itd, gra nigdy nie zyskała rozgłosu na jaki zasługuje.

 

Kohana 2 polecam gorąco z całego serca, właśnie się w niego (znowu) zagrywam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Oczywiście Jagged Alliance 2 - do dziś ludzie robią do niej patche i z patchem 1.13 który już jest większy niż sama gra jest to najlepsza turowa gra taktyczna i chyba nawet X-komy muszą jej ustąpić. Szkoda że Wasteland 2 nie korzystało z pomysłów Jaggeda. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Podciągnąć grafikę, załatać drobne błędy i poprawić delikatnie audio. Grałbym

Uwielbiam tę grę, niby nieskomplikowana, z głupiutkim SI, jednak grało mi się wybornie i ciepło wspominam chwile z nią spełnione. No i było kilka rewelacyjnych momentów (Barlog :menda: )   

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
no to ja chcialbym remake gothica 1 i 2 nic nie zmienione tylko grafa lepsza

 

Nie tylko grafa ale masa innych poprawek. Choć z sentymentem wspominam tą grę, to straszny wku*f brał jak wspomną że w tej grze walczyłeś nie tylko z przeciwnikami, ale też z teksturami i często z niedopracowanym systemem sterowania/walki.

Przykład 1:

Bezio idzie po kracie nad lochami na dziedzińcu zamku starego obozu i... spada nagle, albo wystrzeliwuje w powietrze i deda zaliczał.

Przykład 2:

Zablokowane obszary któe zablokowane być nie powinny, że tylko kody pomagały.

 

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2365

Grałem ostatnio też w odświeżoną przygotówkę Sanitaruim - początek świetny ale potem trochę *UWAGA, MINI SPOILER* za bardzo rozrzucone lokacje (Aztekowie, obce rasy insektów) bez związku ze sobą.

 

 

 

Niedługo w kinach film "Pixels" z bohaterami retro gier.

(subiektywne zdanie) Jeden z najbardziej kijowych filmów ostatnich lat - fabularne dno (na początku filmu wiedziałem jak się skończy, do tego ze słabym humorem.

 

Ale do listy dodam (idąc za postem @Szarik-a) Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth 1

 

No i... nieśmiertelny Return To Castle Wolfenstein - chyba jedyna gra (yyyy...ok, doom-a 3 nie liczę :) przy której się autentycznie bałem, a do tego przeszedłem całą na hardzie bez starty liva (to miał dzieciak pomysły, no nie?) pomijając tylko super solgier-a i bossa końcowego.

Edytowane przez Naprawiator
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Wing Commander

Strike Commander

Gunship 2000

 

W odnowione wersje chętnie bym zagrał.

 

Final Fantasy VII tyle w temacie ;)

 Już w produkcji.

Niestety genialny system walki będący jednym z największych zalet gry zostanie zmieniony na bardziej arcade'owy :/

Edytowane przez sznib
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...