Skocz do zawartości

Czy GTA V będzie na xboxa 360?


Recommended Posts

Tak ale przytłocze tu crysisa 2(tak znowu C2) musieli go okroić z grafiki bo konsole niedomagały pomijająć że konsole nie mają msaa i innych dupereli i miały po 15-20fpsów co było niegrywalne a że konsole wtedy nabierały rynek i ludzie na pewno by kupili tego c2 to co tam po pctach jedźmy na konsole więcej kasy a pc'ty na tym oberwały i przy okazji dostaliśmy coś gorszego od C1 dopiero później Crytek dał nam patche ważące po kilka gb dla polepszenia tej grafiki

Edytowane przez Furiax
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

dopiero później Crytek dał nam patche ważące po kilka gb dla polepszenia tej grafiki

 

Widziałeś porównanie z patchami i bez ? C2 na dx9 wcale tak źle nie wygląda mój kolego.

Link to post
Share on other sites

Grafika w C2 to tanie sztuczki, prawdziwie efektowne jest Metro 2033... I widać jak to wyszło na konsolach. Kiedy tuż po premierze kupowałem X360 wszyscy zachwycali się... FullHD i innymi marketingowymi hasłami, a w praniu wyszło jakie to "FullHD".

Link to post
Share on other sites

Crysis 2 wygląda świetnie na konsoli, grałem u sb i u wujka na pc( wszystko max w full hd) kiedy jeszcze nie było patcha dx11. Co prawda różnice są widoczne ale w szczególności w teksturach a takto przepaści nie ma względem wersji PC(przynajmniej dx9) . No ale lepiej żebyśmy teraz tego nie rozstrząsali bo mogłoby to zająć kilka stron :D

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Bullshit. W takiej rozdzielczości to nie jest granie. Gra zaczyna się na 1680x1050, idąc przez FullHD, i na 2560x1600 kończąc.

1024x720 to marne 4:3, na takiej rozdziałce grałem w Morrowina jakieś 8 lat temu.

Ale prawdą niepodważalną jest to, że konsole hamują rynek gier. A na konsolach grają w szczególności Amerykanie, którzy na PC się nie przesiądą, ponieważ wolą się rozpasać na kanapie, trzymając pada w tłustych od skrzydełek z KFC łapskach. I nie zmieni się to, dopóki nie wyjdzie PS4/X720.

Link to post
Share on other sites

Ja tam grałem w Crysisa 2 na konsoli i na PC. Na PC wszystko na full a na konsoli miałem ustawione 1680x1050 ale pewnie było to przeskalowane do niższej. Ale ta rozdzielczość jeśli grasz na TV na kanapie oddalonym o ok 2,3 metra nie jest taka zła. A co do PS4 i xbox 720 to myślę , że wyjdą za ok.2,3 lata.

Link to post
Share on other sites

Jak wyjdą nowe konsole to będziemy musieli musiał robić skokowy uprage sprzętu(PC) :/ Więc nie chce za bardzo żeby wychodziły niedługo.:P Niech wyjdą sobie spokojnie za 2 , 3 lata w tym czasie będę sobie po trochu ulepszał piecyka. A co do ceny to i tak na starcie będą kosztowały tyle co w miarę wydajny komp( ok 2k zł:D).

Link to post
Share on other sites

No nie wiem czy wgl ale na pewno będą chcieli je odwlekać:D Jakby nie wyszły za 3 lata to Nvidia i AMD zaczęły by mocno naciskać...

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

to i tak na starcie będą kosztowały tyle co w miarę wydajny komp( ok 2k zł:D).

Jakby nie wyszły za 3 lata to Nvidia i AMD zaczęły by mocno naciskać...

 

 

Łaaaał nie wiedziałem że mamy jasnowidza na forum.

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

To możesz czekać "trochę" dłużej niż trochę.

 

Może być problem z używkami też skoro złodzieje z sony zastosowali zasadę, że jedna konsola ma być na stałe przypisana tylko do jednego konta PSN.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...