Skocz do zawartości

Czy GTA V będzie na xboxa 360?


Recommended Posts

Witam. Zastanawia mnie teraz jedna rzecz. Przed chwilą oglądnąłem chyba jedyny na YT oficjalny trailer GTA V i zastanawia mnie jedna rzecz, o której nigdzie nie ma informacji. Czy GTA V będzie na xboxa 360? Wiecie coś na ten temat? Zapraszam gorąco do dyskusji ;)

Link to post
Share on other sites

Z tego co słyszałem to ma wyjść w przyszłym roku, więc raczej mało prawdopodobne że wyjdzie w tym roku. Chyba że producenci nas mile zaskoczą. A jeśli chodzi o GTA to musieliby je ostro skosić żeby śmigało dobrze na obecnych konsolach...

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Ciężko cokolwiek powiedzieć, ale np. na tym trailerze co był wypuszczony w pewnym momencie widać takie cyfry 2405. Więc może to oznaczać 24.05, choć niekoniecznie :D

http://www.youtube.com/watch?v=IawoXmLiWMg&feature=player_embedded#!

 

A ja nie mogę znaleźć GTA IV w sklepie, są tylko same dodatki...:/

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Oj coś wątpię żeby Rockstar obciął grę na którąkolwiek platformę:) Bardziej niż o obcinanie można się martwić o optymalizacje :/Ale pewnie jakoś to będzie :D

 

A co do xbox 720 to jeśli nie zapowiedzą go na e3 to możliwe , że wyjdzie dopiero w 2014 ...

Link to post
Share on other sites

Też mi się tak wydaję z tego co widać na trailerze tylko że bardziej dopracowany

 

Podsumówując powiedźcie mi, czy kupować teraz (luty 2012 :) ) konsole xbox 360? Tzn. chodzi mi o to, że nie chce kupić teraz w lutym konsoli a za rok w styczniu 2013 wyjdzie nowa i ta na złom albo za marne grosze na allegro bo przestaną robić gry itd. Jaka jest wasza opinia?

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Swego czasu też starałem się to wmówić łebkom na forum PSX Extreme aż odezwał się jeden z redaktorów zwracając się do mnie bardzo mądrymi słowami:

 

"Podzielam Twoje poglądy ale głową muru nie przebijemy. Małolatom to nie przeszkadza bo nigdy w życiu nie widzieli na oczy gry w prawdziwym FHD i 60 klatkach z detalami na max."

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...