Skocz do zawartości

Czy GTA V będzie na xboxa 360?


Recommended Posts

Kupiłem PC i przy PC zostanę ;)

Grubasom z ameryki wszystko pasuje, oni nigdy FullHD na oczy nie widzieli, więc i tak mogą grać na tych konsolach co są teraz przez jakieś 10 lat, i dla nich i tak będzie fajnie. Szczerze to chętnie bym zobaczył nową generację gier na nową generację konsol.

A w BF'a 3 nie grałem, i nie kupię, muhahah :P

Co do GTA - Pewnie "wypróbuję"(If you know what I mean... :D), bo to Sandbox i raczej na 95% go nie przejdę :)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Kupiłem PC i przy PC zostanę ;) Grubasom z ameryki wszystko pasuje, oni nigdy FullHD na oczy nie widzieli, więc i tak mogą grać na tych konsolach co są teraz przez jakieś 10 lat, i dla nich i tak będzie fajnie.

 

W ameryce mieszka ponad 300 milionów ludzi i wierzę, że nie każdy jest gruby. FullHD to raczej w polsce mało kto widzi. Na zachodnich forach entuzjastów ludzie mają takie sprzęty, że twojej mamy nigdy nie będzie stać.

Link to post
Share on other sites

Entuzjastów. Ja entuzjastą nie jestem, i nie musisz po mnie jechać ;)

W ameryce mieszka ponad 300 milionów ludzi i wierzę, że nie każdy jest gruby

Też w to wierzę, ale takich tam nie brakuje(Jak nigdzie - W każdym środowisku da się takich spotkać), i patrząc przez YT na ten przykład, większość takich tam gra na konsolach.
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Zła optymalizacja - czy coś takiego :D Czy będzie na PC to głupie pytanie, tak samo jak jacyś debile w necie głosili, że IV nie będzie. R* nie pozwoli sobie najważniejszej gry w historii ich firmy nie wypuścić na PC, które da im 30-40% zarobku.

Ogólnie to trzeba sprawdzić jak Max Payne 3 będzie chodził, bo wymagania V będą co najwyżej nieco wyższe, ale raczej podobne. Jutro będą podane wymagania MP3, więc zobaczymy czy trzeba modernizować, czy szykować xboxa :D

Link to post
Share on other sites

Raczej jakieś 10-15%. 184242944204 razy bardziej wolałbym dostać pełen pakiet red dead redemption na peceta niż to gówniane gta.

Z tym pierwszym się zagadzam, co do drugiego, nie skomenuję ;)

 

A tu taki mały przykłąd..

Crysis 2 sprzedaje się najlepiej wśród gier od EA

CRYSIS 2 święci wielki sukces po swojej premierze, stając się najbardziej popularną marką Electronic Arts w tym roku. W Wielkiej Brytanii trafił na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się gier w ubiegłym tygodniu, ale to nie koniec. Serwis Destructoid doniósł, że to właśnie druga odsłona strzelaniny Crytek, sprzedała się najlepiej pośród obecnych hitów ze stajni EA, czyli DEAD SPACE 2 i DRAGON AGE II. Nie jest to dla mnie żadnym zaskoczeniem, gdyż Niemcy nie zawiedli i idealnie trafili w moje gusta. Niestety wydawca nie podał jeszcze żadnych konkretnych wyników. Wiadomo na razie, że największym popytem cieszyły się egzemplarze na Xboxa 360 (57 %), zaraz za nim znalazło się PlayStation 3 (29 %), a na końcu PC (14 %). Więcej szczegółów z pewnością poznasz już niebawem na łamach portalu. Gratulacje!

Link to post
Share on other sites

GTA to gra tak głupia że wstyd mi w to grać... poważnie. Kolejna bezmyślna ro*********a, tym się mogą gimnazja jarać ale ja oczekuję przynajmniej nieco ambitniejszej historii.

 

Crysis 2 widać na co się sprzedaje... na konsole. Bo ta gra jest tak uproszczona względem "1" że tylko konsolowcy mogą to "łyknąć".

 

To całe GTA V może w ogóle nie wychodzić na PC, przynajmniej wreszcie będę miał pewność że "pecetowców" nie ma się za debili. W zamian za to sequel LA Noire :)

Link to post
Share on other sites

Ja się cieszę, że RDR nie wydali na PC to jakieś gta-owe dzieciaki (podstawówka, gimnazjum) jarali by się, że to "GTA na dzikim zachodzie" i w ogóle gra zeszła by na psy. Jak dla mnie PC-towcy nie docenili by takiej gry. Jedynie jakiś prawdziwy gracz (nie mówię tu o nałogowym graniu na "skilla" jak większość pojmuje to pojęcie), który doświadczył dobrej gry i potrafi poczuć klimat.

Szczerze powiedziawszy takich osób jest bardzo mało.

 

Sam lubię GTA, ale jak pisałem wcześniej, nie dla nałogowego grania i chwalenia się w szkole, jak to szybko "przeszłem GTA" (wiem, wiem - przeszedłem - celowo), tylko dlatego, że lubię pozwiedzać tak otwarty świat i zagrać kilka fajnych misji. San Andreas jest jak dla mnie największą przesadą - jak "ziomal z ulicy" może włamać się do bazy wojskowej, latać odrzutowcem i jeździć czołgiem?! BEZ JAJ! Na szczęście wyjdzie ciekawy Max Payne 3.

 

Może to nie pasuje do GTA, ale mogliby wpasować tam jakieś elementy RPG, choć trochę nie pasują do tej serii, to i tak nie zmienia faktu, że dodadzą realizmu, bo czytając wpisy Rockstara na twitterze mam wrażenie, że robią GTA jako "ziomale dla ziomali".

 

Jak wyjdzie nowa generacja konsol, to mam nadzieję, że kolejny Red Dead pozostanie tylko na nich. Uwielbiam PeCety, ale jak pisałem wcześniej, dzieciaki no-life'y zepsują mi czar gry!

 

Taaa.... Dość długie to, ale musiałem wyrazić swoje przemyślenia :D Liczę na dalszą dyskusję :P

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

to jakieś gta-owe dzieciaki (podstawówka, gimnazjum) jarali by się, że to "GTA na dzikim zachodzie" i w ogóle gra zeszła by na psy

dzieciaki no-life'y zepsują mi czar gry!

zalecam jak najszybszą wizytę u terapeuty...

Link to post
Share on other sites

Pierwszy raz słyszę opinię że to "pecetowcy" stanowią tą grupę "psującą gry". Skoro każda dobra produkcja to na potrzeby konsol jest do cna upraszczana żeby pasowała "każualom"...

 

I tak z bdb. Dragon Age zrobili żenującego DA II

i tak z świetnego Crysis zrobili tylko przyzwoitego Crysis II...

takich przykładów jest więcej.

 

To na potrzeby konsol gry są cięte... nie tylko graficznie (bo to wiadomo), ale i z zawartości mogącej konsolowców przerosnąć intelektualnie / "skill'owo"

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...