Skocz do zawartości

Modding -wariacje


Recommended Posts

biała mi się lepiej widzi :D

Wiem ,biała plus pełne okno :D

W końcu wpadła mi w ręce MOBO asusa.

jeszcze nie mam CPU / może jutro :/ dojdzie /

ale płyta robi wrażenie i co mnie zaskoczyło jest strasznie

ciężka .

Oby się tylko nie pier***ła :o

No ale to się dopiero okaże ale do moda będzie idealna :)

Link to post
Share on other sites

w sumie macie jakieś pomysły na rozbiórkę pinów z wtyczek? póki co używałem śrubokręta, ale strasznie się wyginają :/, teraz niby czekam na http://www.angela.pl/p7063,lamptron-modding-tool-mt-1-black.html ,ale wysyłka dopiero po 5 czerwca %-), a oploty dzisiaj przyszły ze sleeveking i korci, żeby się jakoś za to zabrać. Macie jakieś lepsze "domowe" sposoby niż śrubokręt?

Link to post
Share on other sites

w sumie macie jakieś pomysły na rozbiórkę pinów z wtyczek? póki co używałem śrubokręta, ale strasznie się wyginają :/, teraz niby czekam na http://www.angela.pl...mt-1-black.html ,ale wysyłka dopiero po 5 czerwca %-), a oploty dzisiaj przyszły ze sleeveking i korci, żeby się jakoś za to zabrać. Macie jakieś lepsze "domowe" sposoby niż śrubokręt?

Ja to też śrubokrętem robię ale śrubokręt ma milimetr średnicy,wcześniej próbowałem bardzo cienkimi blaszkami ale porażka była.

Bardzo cienki śrubokręt / taki precyzyjny za 1 PLN można kupić / trochę wprawy i momentalnie

wtyczkę 24 pin rozbierasz. :D Jeszcze lepsze niż ekstraktor ,bo się łamią i 100 PLN w plecy :/

 

@

Ale ten Twój ekstraktor fajny :D Chyba sobie teki zamówię ,bo dość tani,tylko ciekawe jak z jakością ?

Mam nadzieję ,że dasz znać jak go będziesz miał ;)

Link to post
Share on other sites

A no też mnie cena podkusiła, chociaż trochę żałuję, że nie zamówiłem sobie zestawiku od Phobya, nieco porządniej wygląda %-). Cena w sumie można powiedzieć też taka sama, ale lamptron mnie skusił swoim etui %-), jak tylko dostanę to dam znać jak z wytrzymałością końcówek :P.

Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites

i co masz już coś ? jaką obudowę bierzesz?

Co do budy ,to jeszcze nie wiem jaka.Za to wiem ,że pewnie oploty na białe zmienię :/

Mam wszystko tz. CPU , MOBO , COOLER i próbuję to wszystko ogarnąć.

Na razie i5 3570K na 4.5GHz.

Pierwsze wrarzenia nie złe,ale jak zwykle nie miałem czasu żeby się tym pobawić :D

Zamówiłem jeszcze 2GB ram do kompletu,żeby 8 GB było.

Potem wrzucę fotki jak to wygląda ;)

 

http://images39.fotosik.pl/1512/2545974dad5ec6b5.jpg

 

Jakoś na razie nie chce mi się przy tym grzebać :P

Link to post
Share on other sites

http://3dmark.com/3dm11/3407700

 

jeszcze jutro z GPU muszę się wziąść :D

 

Ja bym leciał albo wszystko czarne włącznie z przedłużkami :->

Ciekawy pomysł :) Bo ten pomarańcz ni jak nie pasuje do tego :/

 

ZAJEBIS*** wygląda ten BeQuiet!!!

 

I ledwo się zmieścił ,bo pancerz na płycie jest wysoki / sekcja zasilania /

Dwa milimetry i by nie wszedł %-)

Link to post
Share on other sites

A pamięci ci wchodzą?

Tak,bez problemu mogę je wyciągnąć i wsadzić bez zdejmowania chłodzenia / jest dość wysokie /

 

po prostu wentyle pozamieniał

Zamówiłem na próbę jednego BeQuiet,a 120, po niedzieli przyjdzie więc będę widział jak się będzie

prezentował.

W sumie mógł bym założyć tego z Mugena ale chcę go sprzedać .

 

BeQuiet robi ludi w hu*** w opisie chłodzenia jest napisane ,że dwa wentyle mają PWM a okazało się ,że ma jeden a drógi jest wpięty

poprzez przejściówkę do pierwszego i dopiero do MOBO :cenzura: Skoda ,bo mam dwa gniazda CPU FAN i chciałem regulować każdym z osobna.

Ale napiszę do nich i zapytam co jest grane.

Ostatnio jak pisałem do BeQuiet'a czy stracę gwarancję jak oplotę zasilacz ,to gostek z Listana / dystrybutor,serwis /

przysłał mi za darmo komplet kabli modularnych do zasilacza :D

Link to post
Share on other sites

Eh.. ta pogięta blacha na górze...

Nie lepiej,wisi mi wygląd tej budu , to już jest tylko twór ,który ma za zadanie trzymać wszystko w jednym kawałku :D

Jakoś nie mam siły do starannego cięcia tego,skoro i tak niebawem wyląduje w śmieciach,tylko jeszcze nie wiem jaką bude kupię

nie mogę się zdecydować :/

Ale akurat z tym się nie spieszę %-)

Link to post
Share on other sites

Jacekgothic, też bym się zastanawiał nad nową obudową gdybym swoją tak zniszczył.. Nie dziwie Ci się.

Byłoby ładnie gdybyś był bardziej staranny, diabeł tkwi w szczegółach.

Przynajmniej fajnie, że sprzęt jest ciekawy, drogo Cię to kosztowało?

Edytowane przez NitrousNDF
Link to post
Share on other sites

dokładnie ,wyglądało to ładnie ale zaczołem zmieniać sprzęt i się popsuło %-)

już nie przykładam się do tej budy bo i tak muszę kupić nową , większą :D

A co do kosztów dodaj jeszcze GPU ,PSU plus pierdoły np same przedłużki z oplotami

kosztowały mnie 200 PLN i kilka godzin pracy przy oplataniu. A dziś kupiłem po cenie dysk SSD 40 GB na system.

 

Ile ok. metrów potrzebuje na oplot wtyczki 24pin,6 pin od grafy i od sata.?

Prosty rachunek , policz długość kabli / nie napisałeś jak długie są / pomnóż przez ilość przewodów np.

ATX 24 ~ 50 cm dł. razy 24 kable = 12 mb + 1 mb zapasu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...