Skocz do zawartości

Modding -wariacje


Recommended Posts

To się nie wypowiadaj bo wiem co mówie.

nie spinaj bo chyba nie dopatrzyłeś sie tam pytajnika ( to coś takiego - > "?" ) wiec tylko zapytałem, a chodziło mi o Corsair Carbide. Ale ok jak zobacze ze piszesz na temat sprzętu którego nie masz przypomnę ci twoje słowa

Link to post
Share on other sites

Tak, przyszła. Rozłożyłem pc i tak wszytko leży, nie chce mi się tego wkładać do nowej budy :co:

A jak pomyślę ile pracy będzie trzeba włożyć aby Corsair był taki jak chcę to aż głowa boli.

Jak się zmuszę i po montuję wszystko to napisze co i jak.

Ale już widzę, że wentyle to tandeta straszna. Zobaczę jak będą na chodzie, ale wiele po nich się nie spodziewam.

Idę coś zjeść a pc niech czeka .

Link to post
Share on other sites

Mówiłem że wentyle są do D*py a włączone wyją jak pralka frania i świecą jak ogrudek św mikusia %-)

Ale co tam ważne że wygląd jest ;)

Jak złożysz wszystko to zdaj relacje czy wpada w wibracje od dysku jak moja :)

 

Ps a najgorsze jest to że przedniego wentyla nie można zmienić na inny np 120mm bo front jest przystosowany tylko do wentyli 230mm .

Edytowane przez daniel93
Link to post
Share on other sites

Ps a najgorsze jest to że przedniego wentyla nie można zmienić na inny np 120mm bo front jest przystosowany tylko do wentyli 230mm .

Wentyle 200 mm a nie 230 mm ;)

Ta buda jest ... :cenzura: , zamknąłem bok i na dole odstaje od płaszczyzny obudowy :/ i za bardzo nic się z tym nie da zrobić /potem fotki/

Plastiki dopasowane średnio.

Buda nadaje się tylko do modowania / ciąć , ciąć , ciąć .... / i poprawiać po chińczykach :D

No i do fotek odpowiednia,bo na fotce wszystkie niedoróbki można ukryć.

Za chwilkę ją odpalam / w kosmos, na kopach/ więc zobaczę jak wentyle/ oprócz tylnego, bo jego już wymieniłem na BQ/ i jak dysk ładnie chrobocze.

Ale będę miał co ciąć i przerabiać a o to chodziło :D

No i ogólny wygląd jest przyjemny dla oka / mimo wszystko jest ładna / no i ogromna a zwłaszcza szeroka jak diabli :D

Link to post
Share on other sites

@

Dyski cisza :) ale i tak je wywalę przy najbliższej okazji za tackę / żeby nie straszyły %-) /

Przy 500 rpm / sterowane z MOBO / górny wentyl OK ale przedni wydaje z siebie dziwnie piszczący dźwięk :/

Bok trochę po doginałem za chińczyków i pasuje lepiej ale jeszcze nie idealnie / popracuję nad tym /

Buda nie trzeszczy, chociaż plastiki nie do końca dobrze spasowane .

Brak podkładki silikonowej w miejscu przykręcania zasilacza do obudowy / budy za 100

PLN takową posiadają :!: /

Brak filtra w górnej " klapce " osłonie na wentyle / powinien być, mimo iż wenty wywala powietrze z budy,

to miejsce najbardziej się kurzy, chociażby przy " przestoju pc ;) /

Po wymontowaniu koszyków przerażająca biała dziura / wiele opcji do udoskonalenia budy np. blacha a na niej miejsce na dyski, od strony kabli %-)

Obudowa wydaje się być głośniejsza od mojej starej / szum wentyli / co mnie zdziwiło :o

Możliwe, że przez wielką pustą przestrzeń, dźwięk się inaczej rozchodzi, nie ma go co wygłuszyć/ rozproszyć np. jakieś przeszkody .

Jak na razie nie jest tragicznie, wszystkie niedociągnięcia nadrabiane są wyglądem :D

 

Bua fajna ale czy warta swojej ceny jak na starcie jest tyle niedoróbek i rzeczy do wymiany

Zależy jak na to patrzeć , dla mnie to nawet dobrze, ponieważ i tak miałem zamiar przy niej robić :D

A czy warta tych pieniędzy? Cóż ...

Dla jednego dużo a innego nie :/

Link to post
Share on other sites

Do niedawno ideał jak dla mnie obudowy, ale po tym co napisałeś ale też co wcześniej się naczytałem juz tak nie jest ;/ Nadal mi się pdoba bardzo z wyglądu ale wydaję 650zł to chcę mieć jakość wykonania zajebi***! Ale cóż obudowa do moddingu na wstępie ;) Teraz jakoś bardziej mnie przekonuje 650D tam jakoś wykonania jest wiele wyższa

Link to post
Share on other sites

chcę mieć jakość wykonania zajebi***

To trzeba wydać 1500 PLN wzwyż i każdy detal dopracowany .

Po za tym obiecałem ,że jak dorwę tą budę to napiszę o niej całą prawdę, bez ściemniania jaka to ona super bo ją kupiłem to nie może

być be :P ależ może ;) hehe ...

Pod szlifierkę w sam raz %-)

 

Co Sony ? Tygrysa brakuje :( co ? ;)

Link to post
Share on other sites

Przedni wentylator też umnie dziwnie piszczał , i znalazłem na to sposób podłącz do regulatora i trzeba znaleść odpowiednią wartość rpm to przestaje piszczeć , ale raczej od dolnej skali gdzieś przed 50%.

 

I tam u mnie plastik tak samo też był słabo spasowany.

 

Bardzo nieopłacalna obudowa.

Link to post
Share on other sites

No brakuje. Mógł byś zabudować tygrysem i wyciąć to białe, wstawić plexi i podswietlić paseczkiem diód. Ciekawe jaki efekt. :P

Myślałem i o tym, nawet znalazłem już TO :D

 

Przedni wentylator też umnie dziwnie piszczał , i znalazłem na to sposób podłącz do regulatora i trzeba znaleść odpowiednią wartość rpm to przestaje piszczeć , ale raczej od dolnej skali gdzieś przed 50%.

Ja mam lepszy sposób,sprzedam na alledrgo wszystkie 3 wentyle z budy,jakiś frajer na pewno się połakomi ;) trochę kasy dołoże i kupię

na przód 140 BQ lub jakąś porządną 200 i na górę 2x BQ 120 mm , obroty do 600 rpm i święty spokój będę miał :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...