Skocz do zawartości

Modding -wariacje


Recommended Posts

bo w tej już nie ma miejsca na moding %-)

No właśnie widać, ale i tak nie do pozniania, że to Ibox był kiedyś :P. Co do płyty to może weź sobie coś pod kolorek bardziej :D, na przykład Foxconna Z77A-S, chociaż poza pasowaniem to płyta jest gówniana %-). No albo bardziej "egzotycznie" Biostar TZ77XE4.

Zdecydowanie lepiej by mi pasowały te przedłużki. :->

zniszczyłbyś pstrokatość swoich kabelków %-). Chociaż u mnie nie lepiej w Corsairu i Saesonicu kable były całe czarne, tutaj mam jarmark normalnie, przynajmniej przy 24pin %-). Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Szlifierką kątową w 5 minut :D

qr*a... i tak Ci ładnie wyszło ? Jechałeś od szablonu czy jak ?

 

Ja bym sobie wyrżnął takie łokno z chęcią w HAFie :P

 

Jak planujesz zamontować plexę ? Będziesz ją kleił czy dziury ponawiercasz i nity ?

Link to post
Share on other sites

Jechałeś od szablonu czy jak ?

Narysowałem białą kredką i cyrklem.

 

Jak planujesz zamontować plexę ? Będziesz ją kleił czy dziury ponawiercasz i nity ?

Już zamontowane bez kleju i nitów,po rozginałem troszkę felce z tyły i pleksi tam wcisnąłem a ,że pleksi ma 3 mm grubości to się zmieściła :D

 

@

A wyszło tak ładnie bo mi nie zależało i tak będę bude zmieniał ;)

Po za tym dziś się dowiedziałem ,że jest kilometr od mojego domu firma która zajmuje się cięciem wodą, wszystkiego rodzaju materiały i dowolne kształty,więc następnym razem im zaniosę a zwłaszcza ,że za grosze tną.

 

A co powiecie o tej MOBO :?:

 

http://www.benchmark.pl/uploads/backend_img/a/fotki_newsy/201204/regist88/ASUS_SabertoothZ77_1(1).jpg

 

Chyba tą wezmę do ivy i5 3570K

Będzie również pasować do chłodzenia BeQuiet'a i zasilacza :D

Link to post
Share on other sites

Wziąłbyś sobie jakąś płytę pod kolor moda, a nie kombinujesz jak koń pod górę %-). Tak poza tym, czy pchanie się w Ivy to takie dobre rozwiązanie? Coraz więcej złego się słyszy, może po prostu sprawisz sobie jakieś SB-E i do tego płytkę gigabyte'a x79-ud7 pod kolor :D.

Link to post
Share on other sites

gigabyte'a x79-ud7

Płytka fajna ale cena nie dla mnie,jeszcze do końca mnie nie po***ło ;)

Aczkolwiek żona twierdzi ,że tak hehe %-)

 

@

Jeśli nie ten Asus ,to wezmę mobo, które pierwotnie miałem kupić czyli

AsRock Z77 extreme 6

 

http://foto.arest.pl/28486//1_addmedium.jpg

 

Są na niej złote akcenty,no ale jakoś to przeżyję %-)

Link to post
Share on other sites

@UP Płyta jest spoko sam się do nie przymierzam i naczytałem się i nasłuchałem o niej dużo dobrego :), a co do opinii twojej żony to nie jesteś sam moja narzeczona twierdzi dokładnie to samo o mnie %-)

Link to post
Share on other sites

na przykład Foxconna Z77A-S, chociaż poza pasowaniem to płyta jest gówniana %-). No albo bardziej "egzotycznie" Biostar TZ77XE4.

Na upartego to nawet 5 płyt, bo wcześniej jeszcze Ci proponowałem coś pod Z77 od nieco "egoztycznych" %-) producentów
Link to post
Share on other sites

:) Tak ale z tymi egzotycznymi to po jakimś czasie mogą być problemy np. serwis 8)

 

Mam pytanie,chciałbym czymś zasłonić ten niebieski laminat na GPU .

Podejrzewam ,że nie będzie to miało negatywnego wpływu na kartę

a drażni mnie ten kolorek :/

 

http://img.hexus.net/v2/graphics_cards/amd/7870OC/giga-3.jpg

 

Widział ktoś może coś takiego ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...