Skocz do zawartości

Modding -wariacje


Recommended Posts

Ło Jezusie. Ale straszydło. No widać jest to kwestia gustu. Ta dyskoteka z filmiku jest przerażająca. Aż szkoda takiego sprzętu.

 

@Jacek. Kolejny świetny projekt. Wygląda bajecznie a płyn świetnie kontrastuje z czernią i dobrze gra z białymi elementami. Teraz tylko kręcić, chwalić się temperaturami i czekać aż Ci się znudzi i zaczniesz prace nad nowym projektem ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Ta dyskoteka z filmiku jest przerażająca.

 

Niestety, miał fajne zabawki i takie coś zbudować... horror...

 

1400 MHZ już pękło ;) 

Ale chyba jutro lub w poniedziałek będę stawiał OS a na czystym najlepiej się robi wyniki w markach, więc na 100% będę się bawił.

Muszę tylko ustalić ile CPU potrzebuje napięcia na 4.8 GHz, żeby nie zaniżał wyników w porównaniu do 4,7 GHZ :/

Link to post
Share on other sites

Ło Jezusie. Ale straszydło. No widać jest to kwestia gustu. Ta dyskoteka z filmiku jest przerażająca. Aż szkoda takiego sprzętu. 

 

nawet wystawił to na ebayu za 16.000 zielonych z 4 tytanami w prezencie... http://www.ebay.com/itm/Exotic-High-End-Gaming-Computing-Desktop-Slinky-Supercomputer-TITAN-4-Way-SLI-/301055618270?

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Pewnie nie będzie wyjścia, nawet znalazłem fajny od EVGA, tylko nie bardzo wiem na ile on jest dobry :co:

 

Najbardziej boję się piszczących cewek, tego bym nie wytrzymał. Piszczenie czegokolwiek doprowadza mnie do szału ;) a przy LC słychać wszystko, więc każdy podzespół musi być pod tym względem idealny :)

Link to post
Share on other sites

CM V850 Gold - tylko japońskie kondens.,bardzo cichy wenrylator.

 

BQ Dark Pro 850W Platinum - swoje kosztuje,ale jest bezkompromisowy.Aż się prosi do Twojego komputera.

 

Evga SuperNOVA 850 G2.Konstrukcja oparta na Leadex.Zaprezenrowany na początku tego roku.Sprawdzony.Dostał wysokie oceny.

Link to post
Share on other sites

Nie chcę już niczego od BQ :P 

Na 100% coś powyżej 1000W nie chcę już niespodzianek jak z obecnym zasilaczem...

Myślałem bardziej o tej Evie - EVGA SuperNOVA G2 1300 W

 

http://content.hwigroup.net/images/products/xl/196845-2.jpg

 

Albo, żeby już nie eksperymentować, to może w przyszłości kupię jakiegoś Seasonica platinum 1200w ;)

Link to post
Share on other sites

Dodo dobrze prawi. Jak brałem bq 650W myślałem, że wystarczy na długo i nie zabraknie do OC pojedynczej GPU + CPU ale dość szybka okazało się, że zaczyna brakować...

Zasilacz jest na samym końcu mich priorytetów ale jak już dojdzie do kupna to na 100% będę brał coś bardzo mocnego.

Może jak się kilka spraw ułoży po mojej myśli (jak się w ogóle cokolwiek ułoży), to pomyślę nad KINGPINem

Co bym nie robił, to chcę w przyszłości mieć spory zapas niż tak jak teraz, braki mocy np. przy 3DM 11 :cry:

Link to post
Share on other sites

 

 

Dodo dobrze prawi

 

Nie po praz pierwszy. Mając Seasonic 750W w parze z 7850 bylem uznawany za szaleńca, później przy 780SLI było na styk... Następna karta będzie mocniejsza od obecnej, procesor również wiec teoretycznie będę potrzebować więcej prądu. Lepiej mieć trochę zapasu (kup raz a dobrze- Tata) 

Link to post
Share on other sites

W zasilaczach EVGA musisz mieć na uwadze głośny wentylator. Mam NEX 750G w którym doszło do zmiany wentylatora, w tych powyżej 1000W również ludzie się skarżą. Poza tym nic temu zasilaczowi zarzucić nie mogę. Świetnie wygląda, kable w oplocie, dobry stosunek cenowy 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jako, że Sabertooth Z87 ma już roczek a na rynku pojawił się nowy Z97, pasuje wymienić :wariat:

Oczywiście CPU również będzie wymieniony jak tylko pojawią się w sprzedaży i7 4790K...

Pamiętam jak przed zakupem pierwszego Sabertooth'a lał się hejt na Asusa i właśnie ten model MOBO, że kiepskie, że paskudne, że będzie się psuło a pod pancerzem będą nieziemskie temperatury i co? I kil w oko tym, którzy tak twierdzili!

Płyty nie tylko świetnie wyglądają ale są bardzo trwałe (5 lat gwarancji) nie ma najmniejszych problemów nawet z wysokim OC CPU a temperatury pod pancerzykiem są w normie nawet bez stosowania tych śmiesznych wyjców (wentylatorów), które Asus daje w komplecie do MOBO.

Tak więc po raz kolejny, kij w oko tym, którzy twierdzili, że Sabertooth jest be... Gdyby tak było, nie kupiłbym trzeciego Sabertooth'a z rzędu :evil:  Co prawda nie bardzo podobają mi się niewielkie fragmenty moro na pancerzyku nowego zjebertuta, ale po przemyśleniach doszedłem do wniosku, że zanim doczekam Aurory 2, pewnie wymienię płyn na białego pastela i będzie git, akurat moro do białego i chromowanych elementów (ram, część bloków) będzie pasował idealnie :D

 

http://www.purepc.pl/files/Image/artykul_zdjecia/2014/asus_z97_sabertooth/asus_z97_sabertooth_mark_1_lga1150_test_review_2m.jpg

 

Pewnie dziś lub jutro okaże się, kiedy będą dostępne 4790K. Pozostaje tylko czekać :evil:

MOBO oczywiście zamówiona :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...