Skocz do zawartości

Modding -wariacje


Recommended Posts

 

 

na 1.65 poszły te platinumy?

 

2400MHz 10-12-12-35 1.62V

 

 

 

Zmieniles juz PSU? Bawiles sie w OC do granic mozliwosci ? (CPU+RAM+GPU)

 

Tak, okazało się, że PC w 3DM11 potrafi pożreć max ~ 680W czyli mój BQ był na styk...

Ale lepiej mieć te 100W więcej na zasilaczu :)

Sam PSU, tak jak pisałeś w stanie idealnym, nie piszczy a wentylator niesłyszalny, no i największy plus, ma ładniejsze kable niż w BQ.


BTW...Mmoże w październiku jak się ze wszystkim ogarnę

 

http://rog.asus.com/wp-content/uploads/2014/06/Slide32.jpg

 

+

 

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/6s/51/ok/chjvng.jpg

Link to post
Share on other sites

A co w tym złego?

 Jeśli właścicielowi się podoba to nic. Chodzi raczej o to, że czarno-czerwone są dziś mało oryginalne.

Można bez najmniejszego problemu ściągnąć pancerzyk ;)

 A zamierzasz ściągać? :)

Link to post
Share on other sites

mało oryginalne ale to chyba ma się autorowi podobać :) ja też bym wolał nie czerwony a wszystko pomarańczowe tylko weź znajdź pomarańczowe mobo (oprócz brzydkiego gigabajta).. trza pozostać w subtelnej czerwieni i wyciszającej czerni :)

Link to post
Share on other sites

ja chciałem zrobić standard czyli biel+czerń+czerwień ale stwierdziłem, że skoro buda będzie stała pół metra od monitora na biurku to będzie zaburzać moje postrzeganie kolorów na monitorze, więc wybór się zmienił na czerń.. miało być w środku z niebieskim akcentem ale tu znów będzie 'razić' mi i extreme6 asrocka odpadł... miało być żółto ale to jeszcze bardziej wali po oczach.. pozostaja ciemna czerwień, można ją obudzić przez dodanie wentyli z pomarańczowymi obręczami i przedłużek z akcentem pomarańczy ale nie wiem czy to ma sens skoro mobo będzie czerwone.. 

 

fajne jest złoto+czerń ale weź znajdź 2400/10 ramy do 700zł złote :D jedyne jakie zresztą znam to Avexir Gold ledowe tyle, że kosztują 850zł.. a wersja nieledowa Avexir Core (ładniejsza) jest już chyba nieprodukowana, a przynajmniej w złocie.

 

tak czy siak ciężko jest znaleźć coś ciekawego, jedyna co pozostaje to dodać trochę pomarańczy poprzez akcent na wentylatorach i nad tym właśnie się zastanawiam, tyle, że potem robić oploty w kolorach:

 

czarny+czerwony+pomarańczowy+złoty (evga)

 

to będzie masakrycznie wyglądało dlatego lepiej pozostać przy czerwonych obręczach i mieć o jeden kolor mniej na kablach. Myślę, że też z tego powodu wiele osób pozostaje w standardzie czerń+czerwień ponieważ nie razi to po oczach jeśli buda jest na widoku oczu a poza tym jest łatwe do przerobienia (folia kolorowa na radiatory od mobo + wymiana oplotu paru kabli (o ile ich nie przytapiamy) i w parę godzin można zmienić kolor wnętrza)... zresztą co kto lubi, niektórzy lubią różowy płyn w chłodzeniu :P

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

te adata wyglądają bardziej na żółte niż złote :) a co do różowego to spoko... jeszcze tylko klawiaturę przemalować na różowo i jest zestaw hehe...ps: ten różowy płyn bardzo ładnie się prezentuje  :ups:

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

 

 

jeszcze tylko klawiaturę przemalować na różowo

 

Po co?

 

http://i1097.photobucket.com/albums/g355/brightspark101/2013-06-24211443_zpsa29c6263.jpg

 

 

 

Powiedzial wlasciciel budy bez okna :->

 

Hmmm, może dlatego nie mam Maximusa :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...