Skocz do zawartości

Mocny zasilacz pod SLI GTX 570+OC Procesora 2500k


Recommended Posts

Takie głupoty podają kalkulatory wymienione w FAQ zasilaczy na tym forum. ;P

 

P.S. Cytuję fragment recenzji GTX 570 odnośnie zużycia energii, który wcześniej przytoczył Pasjonat:

 

"GeForce GTX 570 in 2-way SLI

 

A second card requires you to add another ~225 Watts. You need a 750+ Watt power supply unit if you use it in a high-end system (800+ to a KiloWatt is recommended if you plan on any overclocking)."

Edytowane przez Yuman
Link to post
Share on other sites

Pewnie że wytrzyma z palcem w nosie kurw! gdzie takie głupoty piszą , nawet 600W palcem w nosie to udzwignie :)

Skoro 600W z palcem w nosie to udzwignie to nie ma potrzeby wymieniać tego zasilacza?

Z miernikiem w gniazdku GTX580 SLI potrafi ciągnąć 720W,a GTX570 pociągnie troszkę mniej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam, podepnę się pod temat ponieważ potrzebuje zasiłki do takiego samego zestawu i mocnego oc. Z tematu wiem już że 750W. Proszę o jakieś propozycje ale tym razem w budżecie 450 zł max

Puki co na oku mam XFX XXX 750W Modular 80+ silver SLI PSU.

Jakie są wasze propozycje, oczywiście czym taniej tym lepiej - ale trzymając poziom ;)

Link to post
Share on other sites

Do panów wyżej, gratuluje dobrego wyboru. Sam mam ten zasilacz i chyba jest to najlepszy i najbardziej porządny element mojego PC. Sami zobaczycie w momencie rozpakowywania, jak wysoka jest to klasa. Praktycznie bezgłośny (pół-pasywny), idealnie trzyma napięcia, do OC jak znalazł. Jedynym dla mnie jego minusem są dość sztywne oploty. W każdym bądź razie będziecie zadowoleni.

Do 4mp3hR: w Twoim przedziale cenowym ciężko znaleźć coś równie dobrego jak seasonic, ale zaproponuje https://yooki.pl/zasilacz-be-quiet-straight-power-e8-700w-p230688.html

Link to post
Share on other sites

Jeszcze odemnie trzy pytania dorzucę.

 

Mam na oku (osobiście wolę XFX z wyglądu, a części do niego i tak Seasonic robi):

- XFX XXX 750W Modular 80+ silver SLI PSU

- Seasonic X-Series X-760

 

Kable tych zasilaczy są wystarczająco długie żeby spokojnie (nie na styk) wystarczyły na całą długość full towera (Fractal Design Define XL, Corsiar Obsidian 800D)?

Który z tych zasilaczy jest cichszy?

Znajdę coś lepszego od tych? Budżet nie ma ograniczeń, ale żeby nie Enermaxy, w których płaci się za firmę.

Edytowane przez Sn1PeR
Link to post
Share on other sites

Kable tych zasilaczy są wystarczająco długie żeby spokojnie (nie na styk) wystarczyły na całą długość full towera (Fractal Design Define XL, Corsiar Obsidian 800D)?

w obsidianie na 100% nie sięgnie pod tacką zasilanie CPU, ale nie ma takiego PSU, który by sięgną

 

Który z tych zasilaczy jest cichszy?

seasonic, gasi wentyl jak mu nie jest ciepło, a poza tym ma bardzo cichą wentylację

 

Znajdę coś lepszego od tych?

nie

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

w obsidianie na 100% nie sięgnie pod tacką zasilanie CPU,

Corsair dodaje do obudowy 8pinową przedłużkę do zasilania CPU. Mój Antec HCP 850W też nie sięgnął ale po podłączeniu przedłużki było idealnie :)

 

Z tego co wiem to Szejk sprzedaje takiego Antka, nówkę w dobrej cenie także możesz się go popytać. :)

Edytowane przez rafal12322
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...