Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

Małe przemeblowanie i drobne zmiany w zestawie :D

Tylko trochę kiepsko wyszedł obraz na monitach :/

Chcesz powiedzieć, że masz G27, trzy monitory i grasz z widokiem zza samochodu?

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

exactly

 

http://i1238.photobucket.com/albums/ff482/crashfistfite/Epic-facepalm_zpsdaaf296c.jpg

 

Wiedziałem, że niektórzy mają dziwne podejście do rzeczywistości ale jesteś ponad nimi.......

 

Nie wstawiałbym takich zdjęć bo robisz z siebie pośmiewisko :D

Link to post
Share on other sites

To czas ujawnienia mojej miejscówki chilloutu w wersji BETA :D

Z góry przepraszam za słabiutkie zdjęcia, ale przy tak słabym oświetleniu z starej iGruszki więcej nie wycisnę.

Na zdjęciach widać jednie część roboczą. Subwoofer jest na ziemi, ale z racji walki z kablami i panującego tam bałaganu w obawie o zdrowie psychiczne użytkowników tego forum zdjęć nie robiłem. Mebelki za jakiś czas powinny wjechać nowe, więc nie wszystko jest po mojej myśli, ale źle nie jest jak na takie kombinacje. ;)

blogger-image-1504839670.jpg

 

I laptop, który od dziecka chciał być PCtem. Jak widać jest on tak mocno zdeterminowany, że spełnia swoje marzenia bez względu na to co mówią inni.

blogger-image-1171932522.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Co do zestawu z 3 monitorami i kierownicą. Pewnie grałbym podobnie jak kolega. Jakoś przy widoku zza auta lepiej "czuję" auto i widzę jak się zachowa. Zwyczajnie tak mi wygodniej. I co? Mam przepraszać? Niektórzy mogliby się czasem zastanowić co wygadują...

 

Nie broń go, bo tu nie ma co bronić. Z taką kamerą to można sobie grać na klawiaturze albo padzie ale nie na kierownicy.

 

Lepiej czuć auto? Masz prawko? 

Link to post
Share on other sites

  

Wiedziałem, że niektórzy mają dziwne podejście do rzeczywistości ale jesteś ponad nimi.......

 

Nie wstawiałbym takich zdjęć bo robisz z siebie pośmiewisko :D

 

Ostatnio zauważyłem, że na forum jest grupka 5-6 osób ("świetnych forumowiczów"), którzy potrafią zgnoić każdego, kto czymś, niewiele lepszym się pochwali.

 

Jeden zawodnik zacznie gnojenie i reszta "świetnych forumowiczów" zaraz nabija sobie kolejne posty.

 

W tamtym roku był motyw gościa z dwoma lepszymi grafami, w tym roku (niedawno) zawodnik kupił dużą budę do słabego sprzętu itp. (innych podobnych wątków jest mnóstwo)

 

 

Ja akurat zrobiłem zdjęcie z początku gry, gdzie jeszcze nie ustawiłem większości parametrów i już się zaczęło. Grupka się zleciała i nastąpił wysyp wspaniałych komentów.

 

 

Chociał Tobie Lukson się dziwię, bo wielu ludziom (w tym także mi) wymieniłeś zepsuty sprzęt na nowy (za niewielką opłatą).

Doradziłeś mi w sprawie nowej kiery i teraz wszystko jest ok. No, ale cóż, nie każdy ma szczęście.

 

W sumie, czekam na więcej takich wspaniałych, mądrych komentarzy od "wspaniałej grupki"

 

Pozdrawiam

 

NIE CYTUJ OBRAZKÓW. Biafra

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

[...]potrafią zgnoić każdego, kto czymś, niewiele lepszym się pochwali.[...]

 

[...]reszta "świetnych forumowiczów" zaraz nabija sobie kolejne posty.[...]

Nikt Cię nie gnoi za to, że masz "coś lepszego niż inni".

 

W tym dziale rozmawiamy na luzie, nie owijając w bawełnę, i nie nabijając postów bo to niemożliwe.

Edytowane przez Silver Fox
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Jeden zawodnik zacznie gnojenie i reszta "świetnych forumowiczów" zaraz nabija sobie kolejne posty.

 

Niestety, ale w tym dziale posty się nie nabijają. "Gnojenie" jest gratis, pro publico bono.

 

Nie za bardzo rozumiem, jak można spinać się z powodu tego, że ktoś na forum skrytykował czyjeś zdjęcie. Gdyby w tym temacie były same "achy i ochy" to dawno temu umarłby śmiercią naturalną.

 

 

 

To jak zaprosić jolie do wyra i jechać na ręcznym.

 

Między innymi dla takich tekstów jestem na tym forum.

 

Sam w samochodówki gram z widokiem zza pojazdu, ale traktuję je czysto arcade'owo. Nie w głowie mi kierownice (miałem - to nie dla mnie), specjalne fotele, czy inne Eyefinity. Jeśli chciałeś pokazać się jako ktoś, kto do takich gier podchodzi bardziej na poważnie, to powinieneś uważniej dobierać screeny. 

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Mama mnie wozi. Rowerem na ramie. :facepalm:  

Nic dziwnego że nie czujesz samochodu..... :P (sarkazm)

 

 

@zwierz_ak

 

Nikt nie gnoi ino wyraża opinię.

 

 

Jazdę w grze na kierownicy z takim widokiem można porównać do kierowania w rzeczywistości przy użyciu kija od szczotki. Albo jazdę kombajnem.

Link to post
Share on other sites

 

 

Jakoś średnio mnie to bawi. Vertiver może wpakować do swojej obudowy co mu się podoba. Ja uważam sprzęt za kolejny mebel.(...) Nie widzę w tym nic śmiesznego.

 

Ja tam się nie śmieję z Vertiego, wręcz przeciwnie - zazdroszczę mu tej budki. Nie od razu Kraków zbudowano i czekam aż wsadzi tam nowy sprzęt ;)

 

 

Co do kolegi z kierownicą i 3ma monitorami - akurat Grid 2 jest średnia na granie na kierownicy a do tego brak widoku z kokpitu jest dużą wadą gry posiadając taki sprzęt. Chciałbym się pobawić na tej kierownicy w RBR :P

Link to post
Share on other sites

Luz luzem, ale śmianie się z tego, kto w co i na czym gra i w czym trzyma kompa i jaki ten komp, to wyjątkowy przejaw chamstwa i ignorancji. Na normalnym forum można by to zgłosić, ale nie wydaje mi się aby tutaj coś to dało.

Edytowane przez Hans Olo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...