Skocz do zawartości

Obudowa do 400zł


Recommended Posts

Tak sie zastanawiam jaką by tutaj sobie sprawić troche lepszą obudówke.. Mysle o fractal design core 3000. Macie jakies sensowniejsze pomysły? Chciałbym zeby dobrze wygladała, była dobrze wykonana i mieściła w sobie coolery typu scythe mugen 2.. Budżet to koło 400zł

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o funkcjonalność to są niemalże identyczne. Jest jednak kilka różnic:

Arc Fractala ma wiatraczki 3x140mm, natomiast Regnum 1x140 i 2x120.

Arc ma również otwór na zasilanie dla procesora, Regnum go nie posiada.

Regnum ma dodatkowy filtr do otworu na bocznej ściance obudowy, Arc niestety go nie posiada.

Do Arc wejdą karty graficzne do długości 29cm (po zdemontowaniu górnego koszyka na dyski do chyba 41cm, ale już przy SLI / CrossF to się nie przyda), do Ragnum do długości 31cm (nie można zdemontować koszyka na dyski).

Oba mają regulator obrotów wiatraczków. Ragnum posiada duże pokrętło na górze obudowy, natomiast Arc ma dodatkowy element, który montujemy z tyłu obudowy lub można go zamontować na prawym boku, przy przednim panelu.

Edytowane przez Numik
Link to post
Share on other sites

Jak by nie patrzeć CM690II jest starszą konstrukcją, która nadal niestety jest w tej samej cenie :/

 

Według mnie Arc i Regnum pod względem funkcjonalności, jakości są bardziej opłacalne od tego 690.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

poki co mocno mysle nad regnum... natomiast najbardzeij to podoba mi sie corsair 600T - mega fajna sprawa. Ten regnum wydaje sie podróbką corsaira, cenowo corsair za drogi wiec chyba zostaje silentiumpc

 

wpadłem na cos ciekawego i bardzo mnie kusi:D xigmatek midgard II.. jakies opinie?

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...