Skocz do zawartości

Recommended Posts

@ Up Nowe stery nie koniecznie poprawią wynik... Nie jest to takie oczywiste,a jeśli karta słabo się kręci to po prostu może być felerna. Kolego "Rubin85" proc,ram podkręcony ?! :>  Patrząc na wynik raczej nie :roll: . Ja na 6970 @ 960 mhz robiłem 600pkt mniej ^_^.Koledzy z bmk  z Hd7950 wykręcali nawet po10Kpkt. Masz słaby wynik ogólny,jak i słabiutki graficzny i to jest lekko podejrzane,sprawdz w necie jakie powinieneś mieć wyniki na stocku. Mi poprzedni gtx 670 od początku słabo się kręcił,choć zegary puchły,nie przekładało się to na graphic score,w końcu zaczęła sypać artefaktami w grze... Jak długo masz swoją kartę ?! Jak masz Gw spróbuj wysłać na RMA,powód :right: "Poor performance".

Ogolnie ta gpu sie dobrze kreci ale mi narazie nie potrzeba jej podkrecac wiec wiesz :) CPU i RAM nie krecone bo tez nie widze takiej potrzeby narazie. A karta jest nowa, wrocila z RMA wczoraj ;) Coz pozyjemy zobaczymy, nie ma co zmieniac dopoki jest dobrze.

Link to post
Share on other sites

tak czy siak wynik jakis slaby po calosci nie tylko graphics . tu masz moj stock dla porownania http://www.3dmark.com/3dm11/6362376

 . gpu score powinienes miec wiekszy a cpu i combined w okolicy tego . pomysl o dokupieniu kosci ramu takiej samej jak masz albo sprzedaj i kup 2 x 4gb X czasu plyty glowne obsluguja dual channel . w sklepie tak ci doradzili zeby 1 kosc wladowac ?

Link to post
Share on other sites

A na graphics score ma 2pkt więcej niż ja :D

Gdybym mógł wyżej procka puścić, to sporo lepszy wynik bym miał :)

http://www.3dmark.com/3dm11/4783690

raczej nie bo jak widać w rankingu gpu score przy procu na 5GHz w ogóle nie wzrosło w porównaniu do standardowych taktów proca ale za to reszta poszła w górę  stąd ten poprawiony wynik

pobawię się jeszcze tą kartą i na pewno jeszcze z niej coś wycisnę ;)

Edytowane przez karol8721
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...