Skocz do zawartości

Recommended Posts

Performance Score:

P12896 with NVIDIA GeForce GTX 970 (1x) and Intel Core i5-4690K http://www.3dmark.com/3dm11/8982697

 

Moje pytanie na dzisiaj .. czemu na i5-2500K @ 4,6GHz miałem ~8,3k Physics Score, na i5-4670K @ 4,4 GHz mialem ~8,5K Physicsa a teraz na i5-4690K @ 4,4GHz mam 7500 ??? WTF?  and I mean it .. WTF ??

Link to post
Share on other sites

Performance Score:

P12896 with NVIDIA GeForce GTX 970 (1x) and Intel Core i5-4690K http://www.3dmark.com/3dm11/8982697

 

Moje pytanie na dzisiaj .. czemu na i5-2500K @ 4,6GHz miałem ~8,3k Physics Score, na i5-4670K @ 4,4 GHz mialem ~8,5K Physicsa a teraz na i5-4690K @ 4,4GHz mam 7500 ??? WTF?  and I mean it .. WTF ??

 

A pamięci masz te same? Taktowanie RAM ma duże znaczenie.

Edytowane przez kuki79
Link to post
Share on other sites

Sproboj wyłączyć w biosie c1e i eist i wtedy sprawdź

Mam wrażenie, że to akurat nie rozwiąże problemu .. wole mieć te opcje na stałe. Druga sprawa to wydaje mi się, że w nowszym Marku moje wyniki nie odstają za bardzo od standardu, tzn Physicsa mam około 8700 - 8800 pkt, więc jak na 4,4 GHz raczej chyba normalnie?

Link to post
Share on other sites

Pytanie na ile 100 mhz różnicy odzwierciedla się na pkt, ja przy 4670k @4,5 ghz mam ~9200 pkt. Jedynie co mi jeszcze przychodzi na myśl to zbyt mały vcore i procek nie może się "rozkręcić" Miałem taką sytuacje przy i5 760 ,procek pracował stabilnie i nie sypał BS na niższym napięci, delikatne zwiększenia napięcia sprawiło że jego wydajność w syntetykach wzrosła

Link to post
Share on other sites

 

 

P12085 with NVIDIA GeForce GTX 770(1x) and Intel Core i7-4770K - link - Siwersus - BEST 770

 

Udało się :menda:

 

Performance score:

P12161 with NVIDIA GeForce GTX 770(1x) and Intel Core i5-4670K - link - PatrykT - BEST 770

 

Graphic score:

Nvidia Geforce GTX 770 - Graphic score 13266 - link - PatrykT

Edytowane przez PatrykT
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

To nadal sobie nie poradzili ze stutteringiem ? Ja robie multi gpu tak raz na 4 lata .... kupuje druga karte .. podlaczam ... w benchmarku jest super .. i w polowie gier jest kupa .. sprzedaje kupuje pojedyncza Moze za ktoryms razem mi wyjdzie.
 

Ja z multi GPU najbardziej byłem zadowolony z radków 7970, super skalowanie do tego brak widocznych mikroprzycięć, na NV te taktowania latały jak "kurtyzany za klientem" nie dało się dopasować przez co SLI nie było czymś co bym dobrze wspominał :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...