Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ehh więcej już nie cisnę , boję się że odleci :D ...... Jak na 2.5 rocznego dziadka to i tak chyba nieźle.

 

P8414 with NVIDIA GeForce GTX 680M(1x) and Intel Core i7-3720QM - link - Decrypterie

 

A tak apropo to mobilne wyniki się liczą ,czy osobny dział założyć w laptopach?

Edytowane przez decrypterie
Link to post
Share on other sites

Jako, że kolega wcześniej rzucił wyzwanie(Edytowałeś post ale i tak widziałem :P). To postanowiłem trochę poprawić wynik. Jeszcze trochę rezerwy w podkręcaniu jest. Też nie chce szaleć z napięciami bo biedny 450W PSU wybuchnie.

 

UPDATE

 

 

P8623 with R9 280X(1x) and AMD Phenom II X4 965 - link - helfi

P9088 with AMD Radeon R9 280X(1x) and AMD Phenom II X4 965link - helfi

Edytowane przez helfi
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jako, że kolega wcześniej rzucił wyzwanie(Edytowałeś post ale i tak widziałem :P). To postanowiłem trochę poprawić wynik. Jeszcze trochę rezerwy w podkręcaniu jest. Też nie chce szaleć z napięciami bo biedny 450W PSU wybuchnie.

 

UPDATE

 

 

P9088 with AMD Radeon R9 280X(1x) and AMD Phenom II X4 965link - helfi

Brawo ja już więcej nie wycisne bo kilka setek nie robi różnicy a szkoda sprzętu , ale procek słabo faktycznie

Link to post
Share on other sites
ale procek słabo faktycznie

Dużo więcej bez używania dużych napięć nie wykrzesa.

 

 

Różnica po zmianie w panelu sterowania zasilania z zrównoważonego na wydajność:

UPDATE(293)

P9103 with AMD Radeon R9 280X(1x) and AMD Phenom II X4 965link - helfi

Edytowane przez helfi
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

P14018 with NVIDIA GeForce GTX 970(1x) and Intel Core i5-3570K - link - SoundsGreat

 

OC procesora 4,8 GHz i napięcie już prawie 1.5 V. Dla niego to górna granica. Grafika 1480 MHz w turbo i +200 MHz na pamięciach, byle tylko przebić 14k. :) Następny wynik będzie już na Haswellu. W tedy też zajmę się aktualizacjami w dziale :P

Link to post
Share on other sites

Prawda jest taka, że jak tylko ktoś zamieści wynik autorskiej 980Ti to sytuacja na górze rangingu ulegnie zmianie.

 

P14805 with NVIDIA GeForce GTX 970(1x) and Intel Core i7-4790K - link - SoundsGreat

 

GPU bez zmian, procesor podmieniony, bez podkręcania, napięcie poniżej 0,9 V. Ciekawe czy na G55 idzie to podkręcić. :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

P15705 with NVIDIA GeForce GTX 970(1x) and Intel Core i7-3770K - link - lamparcicho

 

Proszę nie wrzucajcie jeszcze do rankingu, spróbuję przekroczyć 16k bo o ile karta już się niemal skończyła to procek i windows 7 mogą mi w tym pomóc :)

Na Win 7 faktycznie 3dmark 11 moze lepiej punktowac. U mnie po przesiadce na 8.1 wyniki w 3dmark11 spadly ale... 

od czasu gdy zrobilem reinstalacje Win7 nie moglem odpalic 3dmark11 w ogole po OC niezaleznie od wartosci (dzialalo tylko na stokowych zegarach karty) i kompletnie nie wiem co moze byc przyczyna. Win 8.1 jednak znacznie lepiej spisuje sie w 3dmark Firestrike wiec nie przejmuje sie takim "starociem" jak 3dmark11. :P

Link to post
Share on other sites

Tylko, ze to nie jest absolutnie miarodajne. Nawet tworcy Benchmarka 3dmark (futuremark) nie rekomenduja do testowania wspolczesnych najnowszych GPU, narzedzia 3dmark11. Mi na przyklad 3dmark11 wysypywal sie niezaleznie od ustawien OC klarty w Win7 a w Win8.1 dzialal bez problemu i przechodzil testy. Kwestia sterownikow pewnie. Ja nie widze sensu w testowaniu karty pod kátem stabilizacji w starszych programach. Jedyny sens to zobaczyc jaki jest progres wydajnosci wzgledem tego co bylo kilka lat temu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...