Skocz do zawartości

Recommended Posts

A mówili "Bierz 760"...

I5 3570k @ 4.3Ghz + GTX 660Ti 

Słabe ramy więc szkoda :/ Trzeba coś skołować :>


EDIT po podkręceniu:

P9042- Grafika 10101

Jaki ładny system dwójkowy z wyniku :)

Jak na amatora w dziedzinie OC to wynik nawet dobry, prawda? :)

Edytowane przez JanoJanosik
Link to post
Share on other sites

http://www.3dmark.com/3dm11/7084754

 

poprawka wyniku


Hahahahahahahhahahahah xD nie no nieźle, mój znajomy dołożył HD 7950 do Phenoma X3 8450 xD

To platforma testowa do OC. HD7970  mam akurat wolne. Normalnie w kompie chodzi z 3930K


Dodam, że taki "kombos" w kilku najnowszych tytułach daje rade rozwinąć skrzydła HD7970.

Edytowane przez Azarus
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Coraz bardziej mnie to utwierdza w przekonaniu że ta ich nowa seria kart to jeden wielki kanał ... , dosłownie GTX 680 ze zmienionym numerkiem ...

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

Dokładnie 770 to kotlet, karta oczywiście nie moja. 760 też nie warty uwagi. Jedynie 780 coś wnosi w tej serii ale cena zawyżona. Mam nadzieje że w październiku nowy Radeon 9970 skopie tyłek Tytanowi i ceny 780 pójdą w dół.

Edytowane przez Wooojciech1983
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Pierwsze zabawy na nowej platformie, niedługo będzie lepiej.

Poprzednio miejsce 273 P5906 with AMD Radeon HD 7850(1x) and AMD Phenom II X4 B5  - link - ehhhm

Teraz miejsce 180 P7911 with AMD Radeon HD 7850(1x) and Intel Core i5-3570 - link - ehhhm - BEST 7850

BTW. Na obecnej liście BEST 7850 jest 2 razy - miejsce 185 i 180 ;)
 

Edytowane przez ehhhm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Będzie dużo lepiej, bo podkręcę procesor i do tego karta działała mi na PCI-E 3.0 x2, myślałem, że to bug sterowników albo coś, ale wyciągnąłem kartę, przeczyściłem styki, docisnąłem porządnie w slocie i teraz już jest PCI-E 3.0 x16 i wynik w 3DMark11 na stocku jest ~100 pkt wyższy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...