Skocz do zawartości

Recommended Posts

P7440 with NVIDIA GeForce GTX 580(1x) and Intel Core i5-760 - link - SoundsGreat

  • NVIDIA GeForce GTX 580 - Graphics Score 7595 - link - SoundsGreat

Do Best 580 zabrakło 8 pkt, ale i5-760 nie skopie tyłka i7-2600K na tym samym zegarze, a 4,5 dla mojej sztuki to już jest maks.

W każdym bądź razie w GPU score udało mi się poprawić rekord 580'tki, przebić 660 i 570tkę BluePIKa wykręconą na 1 GHz. Nieźle jak na referenta :)

Link to post
Share on other sites

Z tym Physics score są niezłe jaja, też zauważyłem że nie jest on do końca powtarzalny, czasami wychodzi więcej czasami mniej przy tych samych ustawieniach. Mało tego w mojej konfiguracji wynik Physiscs wychodzi zawsze wyższy z Radeonem niż z GTX przy tym samym zegarze CPU. Ja u siebie zawsze jak puszczam tego smarka wyłączam antywirusa, kiedyś po jakiejś aktualizacji antywirusa wyniki Physics poszły mocno w dół, teraz niby jest podobnie z włączonym jak z wyłączonym ale dla pewności wyłączam. Wyłączam też wszystkie nie potrzebne programy w czasie testu.

Link to post
Share on other sites

A z tym Physics score na nVidii i AMD może chodzi o sterownik nV "działający" na procku i AMD na karcie? Tak mi się wydaje.

Natomiast co do Win8 i 8.1 to też odnoszę wrażenie, że wyniki są niższe niż na Win7. I to nie tylko w 3Dmarku, bo w cinebenchu robiłem wyścig z kolega moderatorem na podobnych prockach i za cholerę nie mogłem go dogonić mając Ósemkę.

Link to post
Share on other sites

No trudno że nie potrafisz napisać z jakim sprzętem masz problem, bo procek to nie wszystko, i nie spinaj się tak bo ci żyłka pęknie .. 

 

 

co z tego że nowe skoro może być gówniane xD

 

 

Może mobo ma już dość xD

 

Gdzie tu widać prośbę o sprzęt ?

 

Intelałke Corałke i7 3770K @4.7 GHz

Asus Maximus V Gene

Corsair Vengeance 8 GB 1600 MHz

Kingston HyperX SSD 240 GB

Więcej nie trzeba pisać...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...