Skocz do zawartości

Recommended Posts

Taki z lekka off...

 

Nissky na helu to?  --->  Processor clock 2 147 483 647 MHz :D

Po wyniku physics score widać jednak, że to puste megaherce. ^^

 

BTW, naprawdę nieźle wykręciłeś tego radzia. Mój 7970-top leży i kwiczy w porównaniu z twoim gpu. Po wgraniu biosu od matrixa szybko złapałem mur na pamięciach o dziwo, próbowałem non-platinium ale i tak artefakty występowały + crashe; kiepski egzemplarz mi się trafił... Jak zawsze huh. :/

Edytowane przez Cri5t
Link to post
Share on other sites

 

 

Nissky na helu to?  --->  Processor clock 2 147 483 647 MHz
 

 

Błąd programu - jeśli dobrze pamiętam to proc był wtedy ustawiony na 4.8Ghz, a pamięci na 1866Mhz.

 

Wynik dość stary, ze stycznia tego roku :)


 

Link to post
Share on other sites

żal mi ciebie, myślisz że każdy jara się benchmarkami i robi na siłę OC by mieć lepsze wyniki ?, ogarnij się jakby chciał OC to by je zrobił i to bez problemu ...

poczekaj chwilę to trzasnę jeszcze wyższy wynik, by zaspokoić twą rządzę punktów 

 

P17103 with AMD Radeon HD 7970 (x2) and Intel Core I7 3770K - linkJonathanArcherPL   The Best CF 

no i oczywiście 9. miejsce :D

Nawet na stronie 3dmark masz napisane że wyniki z Virtu nie są brane pod uwagę przy klasyfikacji.

Staraj się dalej bo The best CF nie pobiłeś bez machlojek.

Co najwyżej wskakujesz na kategorię

Performance Score Virtu

a nie ogólną

 

 

When you submit a score to our online databse we check to see if Virtu MVP is present on your system. Lucid Virtu MVP HyperFormance must be disabled in order to obtain a valid score with our benchmarks

 

Edytowane przez maxforces
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

dostanę nowe ramy to wynik będzie jeszcze wyższy, i nie jesteś wstanie tego powstrzymać, chyba że napadniesz na kuriera przewożącego paczkę xD 

 

@up, i gdzie jest CF ja się pytam ?, nawet napisałem że ten wynik był z Virtu ?, w CF mam 17103 pkt a w singlu 12 z groszem a z Virtu 15 z groszem ... 

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL
Jakie moje widzimisię jak byk masz napisane, bądź poważny a nie zachowujesz się jak dziecko 5 letnie.

 

no mam napisane, w teście z Virtu test is Invalid a w drugim tylko Graphic Driver is not approved czy jakoś tak, drugi wynik jest uwzględniony przez 3d marka czyli nie jest z Virtu  ... 

zresztą testu z Virtu bym nawet nie włączył bo 3d mark by się wysypał ...  w trybie CF

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Zrobię Retest jak dojdą nowe pamięci, no i jeżeli mój Sapphir teraz wstanie, po kolejnym crashu. Virtu nie działa w CF o tym śpiewa cała sieć a ten się będzie boczył, jak go w du**e strzyka to trudno, ja tam nie będę palił swojego sprzętu by poprawić swoje ego, poczekam na ramy i wtedy wykręcę maksymalnie jak się da 

@max

jak ci przyjdzie ten zakichany gigabyte i będziesz miał te swoje CF,  też będę negował twoje wyniki, nie martw się 

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

Zrób bez jak wcześniej robiłeś i nikt się czepiać nie będzie tylko wtedy 13K nie mogłeś przeskoczyć

Ale Virtu nie działa przy cf!! Ile razy musisz to jeszcze przeczytać?? To że wyświetla, to zwykły błąd, bo jest po prostu zainstalowane...



Gdyby działało, miałby tą samą notatkę co wcześniej...

 

akurat w Virtu CF działa  w markach i to jest jedna z rzeczy w tym Virtu co działa bardzo dobrze.

Edytowane przez maxforces
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

tylko nie zapomnij tego nacisnąć

http://i.imgur.com/7mn63cU.jpg

 

to nie moje widzimisię a twoje krętactwo.

 

bo znowu będzie to

http://i.imgur.com/YwObfpe.jpg

i wynik nie do ogólnego

Edytowane przez maxforces
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

coś musi byc na rzeczy bo w wyniku maxforces w settings niema nawet wzmianki o virtu a u archera jest pomimo tego że mark nie pokazał na głownej stronie to w settings jest

ps. w rankingu gpu score jest pomyłka pomiedzy 7770 a gtx 460

Edytowane przez grbprc
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

niższe takty, ramów oraz GPU

wynik zbliżony do poprzedniego 

http://www.3dmark.com/3dm11/6834715



mimo wyłączonego Virtu i tak będzie on wyświetlany, nie ma szans na inny rezultat 



http://s1.pokazywarka.pl/i/2133896/854810/fsf.jpg



zresztą to SoundGreat, sprawdza wyniki, nie robię testów z Virtu bo w CF najzwyczajniej w świecie nie działa !!, ostatni raz to piszę, jeżeli  nie pojmujesz tego nadal to CENZURA i tyle

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...