Skocz do zawartości

[Nieaktualne] Polecane zestawy komputerowe


Recommended Posts

Witam

 

 

Po 8 letniej przygodzie z laptopami, chciałbym ponownie powrócić do poczciwej puszki.

Mam uzbierane 4500 zł(maksymalnie mogę wydać 5k)na sprzęt. Większą suma dysponuję, aczkolwiek trzeba jeszcze dokupić monitor, klawiaturę,  porządną myszkę, czyli praktycznie wszystko :) 

Jestem realistą i komputer powinien wystarczyć mi na minimum półtora roku, jednak jestem zielony jeśli chodzi o poszczególny dobór części.

Mógłby mi ktoś może doradzić(głownie nastawiony na gry)? Nie mam żadnych wymagań z wyjątkiem dwóch;  chciałbym by znalazła się w konfiguracji karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 680, 4GB DDR5 i dobry zasilacz(głownie przez to porzuciłem dawno temu blaszaki)w sumie tyle  :)

 

 

pozdrawiam

Edytowane przez Cervi
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Przejrzyj tematy w odpowiednim dziale. Jest ich multum. Jak masz jakieś wątpliwości to załóż temat, zgodnie z wzorem podanym w regulaminie działu.




@effi tego Biostara idzie gdzieś normalnie dostać? Bo się kurde zakochałem :P

 

Nie zobaczyłem wcześniej tego posta sorry.

 

http://bachcomp.pl/4060,produkt,-Biostar-TZ77XE4-Ver-5x-Najlepsza-pyta-do-OC.html

 

Mają od ręki.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Witam

 

 

Po 8 letniej przygodzie z laptopami, chciałbym ponownie powrócić do poczciwej puszki.

Mam uzbierane 4500 zł(maksymalnie mogę wydać 5k)na sprzęt. Większą suma dysponuję, aczkolwiek trzeba jeszcze dokupić monitor, klawiaturę,  porządną myszkę, czyli praktycznie wszystko :) 

Jestem realistą i komputer powinien wystarczyć mi na minimum półtora roku, jednak jestem zielony jeśli chodzi o poszczególny dobór części.

Mógłby mi ktoś może doradzić(głownie nastawiony na gry)? Nie mam żadnych wymagań z wyjątkiem dwóch;  chciałbym by znalazła się w konfiguracji karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 680, 4GB DDR5 i dobry zasilacz(głownie przez to porzuciłem dawno temu blaszaki)w sumie tyle  :)

 

 

pozdrawiam

 

Nie ma kolego pamięci DDR5 do kompa - są DDR3. GDDR5 to w GPU. Niedługo wejdą DDR4.

Link to post
Share on other sites

Ta, niedługo. Informacje krążyły po necie jakiś czas temu. Teraz cisza przed burzą. Może to niebawem, a może stwierdzili, że na razie nie ma sensu... :)

 

//Śródziemne, Bałtyk czy Czarne? //Igorrodz

Edytowane przez Igorrodz
ortografia
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
Gość effendi360

Komunie za pasem :] A potem wakacje i mamusie-****usie będą kupować synusiom komputerki [do nauki], w nagrodę za udaną promocję do gimnazjum/liceum....

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

Ostatnio dolar poszedł mocno w górę. Jest chyba ok. 3,22zł DUŻO! A szkoda. Z wykresów na money.pl widać, że przełomy kwietnia i marca zawsze owocowały niskim kursem, w tym roku chyba jakoś inaczej... -,-

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Jeśli mogę wtrącić co do zestawów: możecie zrobić zestaw za ok. 4800zł? Ostatnio dużo osób na forum nie wie co sobie kupić za właśnie tą cenę. Może uwzględnicie ostatnio mocno dyskutowane na forum GTX 660 w konfiguracji SLI?

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Widziałem wersję beta tego i mogę powiedzieć jedynie tyle, że po publikacji nikt już nie powinien mieć ŻADNYCH wątpliwości, co do tego jaki zestaw ma kupić za kwotę, którą dysponuje.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...