Skocz do zawartości

Assassin's Creed Odyssey  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      5
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      3
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      1
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

To zatrudniane są teraz specjalne studia do optymalizacji? Widzę, że ciekawych rzeczy można się tu dowiedzieć.

 

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/assassin-s-creed-unity-far-cry-4-gra-pc-ubisoft-kijow-przeciek.htmlByć może trajniejszym określeniem będzie jeden z oddziałów Ubisoftu, ale tak, oddzielne studio odpowiada za optymalizację na PC.

Link to post
Share on other sites

Jutro ma przyjść paczka z moją edycją kolekcjonerską, pojutrze napiszę jak gra wypada na gtx 970

Już współczuję tego rozczarowania :P

\

Tak się zastanawiam, czy studio w kijowie po prostu sabotuje główny oddział ubisoftu, czy może ubisoft chce pobić rekordy Guinnessa na "Najgorzej zoptymalizowaną grę", "Największą liczbę najgorzej zoptymalizowanych gier" oraz "Największą liczbę niezadowolonych klientów" %-)

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

Hmm, nie rozumiem jednego. Jak osoba będąca zdrowa na rozsądku, czytając opinie jak ta gra chodzi na mocniejszych sprzętach i widząc jakie ma błędy, chwali się że właśnie ją kupiła by zobaczyć te klatkowanie na własnym sprzęcie ? darasz89, nie mam nic do ciebie, tylko tego nie rozumiem. Wytłumaczysz mi, proszę ?

Potem się ludzie dziwią, że taki gnioty wychodzą :[ Jak idioci będą to kupować to żalami w internecie niczego nie zmienimy. Od tego są wersje  "testowe" i niech nikt nie chrzani, że piractwo to zło bo takie przypadki są całkowicie uzasadnione.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Trochę testów wydajności na różnych ustawieniach

 

 

 

 

http://media.gamersnexus.net/images/media/2014/games/acu-bench-ultra.jpg

 

http://media.gamersnexus.net/images/media/2014/games/acu-bench-high.jpg

 

http://media.gamersnexus.net/images/media/2014/games/acu-bench-med.jpg

 

http://media.gamersnexus.net/images/media/2014/games/acu-bench-low.jpg

 

 

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

Hmm, nie rozumiem jednego. Jak osoba będąca zdrowa na rozsądku, czytając opinie jak ta gra chodzi na mocniejszych sprzętach i widząc jakie ma błędy, chwali się że właśnie ją kupiła by zobaczyć te klatkowanie na własnym sprzęcie ? darasz89, nie mam nic do ciebie, tylko tego nie rozumiem. Wytłumaczysz mi, proszę ?

Potem się ludzie dziwią, że taki gnioty wychodzą :[ Jak idioci będą to kupować to żalami w internecie niczego nie zmienimy. Od tego są wersje  "testowe" i niech nikt nie chrzani, że piractwo to zło bo takie przypadki są całkowicie uzasadnione.

 

po pierwsze - chyba jednak nie jestem "zdrowy na rozsądku", np. uważam, że DA2 było fajną grą, ba nawet wolę sobie w nią pograć niż w DAO :P, tak samo lubię Risena 3

po drugie - grę chciałem kupić już dawno, opinii dużo nie czytałem, najlepiej sprawdzić samemu [a że nie jestem z gimbazy / innej wylęgarni i stać mnie na to, żeby samemu zobaczyć, a nie narzekać]

po trzecie - jeśli nie chcesz to nie kupuj i nie graj :) ja chciałem i będę grał [w grę] :D

po czwarte - piractwo nigdy nie jest uzasadnione, nigdy

po piąte - idzie ostatnia DVD, zaraz napiszę jak to wygląda :) [dla zainteresowanych ofc]

 

jeszcze 866MB patcha :D

Edytowane przez darasz89
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Jakaś klątwa ciąży nad unity wtf

 

http://i.imgur.com/1q2W9Xl.jpg

 

 

 

 

yy bez przesady nie bede olewal gry tylko dlatego ze sa dropy fps :P kiedys gry byly jeszcze gorzej zoptymalizowane a ludzie i tak grali wiec 

 

Ale tu nie tylko o dropy chodzi. Ceny gier w dniu premiery są po prostu przesadzone, a dostaje się mniej niż później po patchach.

Za dwie takie gierki mam bilet lotniczy do rzeczywistego Paryża (albo i za mniej). ;)

Dlatego napisałam - kwestia priorytetów. :)

Link to post
Share on other sites

jeżeli 129zł za grę to dla Ciebie przesadzona cena, to już widzę tej hejt na FC4, DAI i Wiedźmina 3 :D

 

Na screenie było 225 zł :)

A Wiedźmina 3 już mam (całe 60 zł w wersji cyfrowej z gog.com, kolekcjonerskich i pudelkowych gier nie potrzebuję). O dziwo wygral ceną - rozsądną w wersji cyfrowej bardzo.

 

I na szczęście mam spore zaległości, więc nie kupię na razie ani DA;I, ani FC 4.

Toż dopiero ogrywam FC 3, a DA... nie wciągnęło. Nie moje klimaty. Biorąc pod uwagę od groma innych zajęć i rozrywek, to nie czuję żadnej potrzeby posiadania na już jakiegokolwiek tytułu.

 

I jeszcze jedno. Nie lubię obecnej tendencji do wymuszania kupowania najdroższych kart graficznych i pogarszania optymalizacji na PC. Do tego dochodzi teraz obniżanie rozdzielczości i dropy na konsolach. To powinno iść do przodu. Wydaje się coraz większe pieniądze, a nie dąży do prawdziwego profesjonalizmu. Te pieniadze chyba w dużej części idą na zwykły marketing (który rzeczywiście kosztuje krocie), a nie na znających się na rzeczy programistów.

Bo jestem przekonana, że da się zoptymalizowac grę, tak jak powinna być zoptymalizowana. Zresztą chyba nie jedna taka gra powstała.

Ale jeśli i tak będą kupować, to w sumie po co wprowadzać zmiany jakiekolwiek w polityce sprzedaży?

 

PS. Wiem, wiem - 225 to konsole, 129 to PC. Ale mojej opinii to nie zmienia.

Edytowane przez Offka
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...