Skocz do zawartości

Assassin's Creed Odyssey  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      5
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      3
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      1
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Dropy będą spore do 15 fp myslę, i nie poprawią tego lepiej jak 20 fps min na 970.

Ja nie wróżę, mówię jak mam. Dalej w grze nie wykluczam, że i tragiczniejsze dropy mogą być kto wie. Jak dla mnie ta gra i tak skończyła się na Brotherhood więc nie mam ciśnienia żeby w to grać, chciałem tylko sprawdzić sprzęt - nie wypadł źle :)

 

Aha, i moja karta chodzi na zdrowym OC więc nie mówię tutaj o defaultowych ustawieniach zegarów ;)

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Czy ktos mial problem ze sciagnieciem gry ze strony ubisoftu? Otrzymalem od nich maila z potwierdzeniem nabycia produktu, mam tam numer ktorego musze uzyc. Wpisuje go w odpowiednie pole, potwierdzam haslem, wciskam przycisk SEARCH i nic sie nie dzieje. Ktos tak mial? Napisalem do supportu ale na odpowiedz moge czekac do 5 dni... ;/

Link to post
Share on other sites

Sciagnalem klienta uplay i mam tam konto. To wlasnie na tej stronie klienta uplay sie tak dzieje. Jest okienko do wpisania numeru zamowienia, wpisuje to, potwierdzam haslem, wciskam jeden mozliwy przycis SEARCH (po wyszukaniu podobno powinna sie pojawic odpowiednia wersja gry i przycisk DOWNLOAD) i nic sie nie dzieje.

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Ok znalazlem to. Z tym, ze po wpisaniu klucza mam info ze moj klucz juz jest przypisany do mojego konta (dziwne bo ja tego wczesniej nie robilem) i ze musze utworzyc biblioteke gier. Jak mam to zrobic?

Edycja: Dobra znalazlem. :) Dzieki za pomoc.

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

E straszyliście a gra całkiem ładnie chodzi. Zakupiłem dzisiaj wersje pudełkową w Media Expert. Najnowsze stery 344.65, gra zaciągnęła jakiś patch 866MB po instalacji i smiga  jak ta lala. 1080p wszystko na ultra + msaax2 i nie widziałem powiem szczerze mniej niż 48 klatek póki co. Jedyne czego nie mogę włączyć to TXAA - za mało pamięcina karcie. Całe 3GB pamięci na karcie wtedy zapchane i mam jakieś 25-30 klatek. Szkoda żedo780TI nie dawali 4GB jak w topowych Radeonach Także nie taki diabeł straszny. Całkiem ciekawa fabuła. Idę grać :)

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites

Dzięki :)

 

Pierwsze wrażenia - grafika IMHO nie aż taka spektakularna. Na screenach wyglądało to jak z bajki. Na żeyo podczas gry jakoś 4 liter nie urywa. Zaryzykuje nawet stwierdzenie że Black Flag bardziej mi sie podobał. No i jednak im dalej w grę tym bardziej potrafi dropnąć FPS'ami. Z moją konfiguracją obecnie gram na ultra 1080p i FXAA - czasem spada w okolice 40 FPS. 

 

Podoba mi się walka. Już nie  ma tak lekko że zabijamy pierdylion przeciwników stojąc w miejscu i czekając na kontrę. Trzeba się napocić szczególnie ze strzelającymi z broni palnej.

Link to post
Share on other sites

Dzięki :)

 

Pierwsze wrażenia - grafika IMHO nie aż taka spektakularna. Na screenach wyglądało to jak z bajki. Na żeyo podczas gry jakoś 4 liter nie urywa. Zaryzykuje nawet stwierdzenie że Black Flag bardziej mi sie podobał. No i jednak im dalej w grę tym bardziej potrafi dropnąć FPS'ami. Z moją konfiguracją obecnie gram na ultra 1080p i FXAA - czasem spada w okolice 40 FPS. 

 

Podoba mi się walka. Już nie  ma tak lekko że zabijamy pierdylion przeciwników stojąc w miejscu i czekając na kontrę. Trzeba się napocić szczególnie ze strzelającymi z broni palnej.

 

 

 

Masz 40 fps w cutscenkach?

Edytowane przez zapp12345
Link to post
Share on other sites

Te ich wyniki są w cały świat. Ja jak widać gram na R9 270 płynnie (co prawda 1600x900), ale nawet w FullHD nie mam tak żenujących wyników, jak średnia 22 FPS na ustawieniach Medium, a przecież tam takie wyniki osiągnął m.in. 280X z 3GB Vram, co też jest ważne....

Choć ta gra może po prostu tak chodzi - losowo.

Edytowane przez zapp12345
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...