Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Ostatio miałam okazję obejrzeć polski film pt. "Rewers" - jestem ciekawa jakie jest Wasze zdanie na jego temat? Bo jeśli mam być szczera- mnie się ten film podobał. Agata Buzek wiadomo  nie jest zbytnio urodziwa,a w tym filmie w szczególności, ale przez tę swoją brzydotę, była po prostu piękna.

Link to post
Share on other sites

 

 

"Rewers"
 

Ciekawa historia, przyzwoite aktorstwo. Film na poziomie. 

 

Ostatnio sam nadrabiam zaległości w rodzimych produkcjach i przetrawiłem zakupione "pokłosie" i "obławę". Pokłosie- rewelacja. Polecam każdemu. Rewelacyjni aktorzy, film o naszych problemach który może trafić do każdego w ciekawej formie kryminału. Nasz kraj ma tendencję do produkowania filmów o własnej historii zrozumiałych tylko dla naszych rodaków. Obława nie była najgorsza ale nie jest prowadzona tak ciekawie i nie ratuje obrazu nawet dobra gra kilku z aktorów. Od biedy na tak, raczej nie polecam jeśli ktoś ma coś lepszego do roboty. 

Link to post
Share on other sites

@dodo - oj film wymusza subiektywne odczucia.

To nie jest typowa papka ala Avengers. Tylko szare kino, gra twarzy, muzyka, zabawa ostrością scen. Nie mogę go polecić z czystym sumieniem.

 

U mnie subiektywne 7/10 co oznacza że obejrze go raz jeszcze na płycie.

 

Usankcjonowanie moich ocen:

1 - 4 filmy których nie chcę ogląć, brzydzę się nimi lub wyłączam w połowie.

5 - średniak, leci bo leci. Przy okazji pogadam z żoną

6 - dobry, napewno go sobie ściągne, szkoda kasy na płytę

7 - film dobry - prawdopodobnie wypożyczę lub kupię w promocji. Film wyróżniający się obrazem lub muzyką. Klimatem.

8 - film bardzo dobry. W kinie minimum 2 razy plus po premierze brd na półeczkę

9 - jw. Plus poszukiwanie wersji limitowanej brd! Plus wielokrotne oglądanie i uczenie na pamięć dodatków.

10 - w kinie 4-5 razy plus brd w limitkach, steelbookach, plakaty, gadżety itp. Wydam każde pieniądze na film i mogę go oglądać nieskończoną ilość razy.

Link to post
Share on other sites

Nie tak dawno, bo dopiero w telewizji obejrzałam film "Avatar" i przyznam szczerze, miałam mieszane uczucia, mimo, że same efekty specjalne były spoko.. Ja polecałabym film "Gra" z Michaelem Douglasem , dobry, wciągający,a przede wszystkim stres nie opuszcza przez cały czas trwania filmu. O ile oczywiście ktoś lubi tego typu filmy.

Link to post
Share on other sites

"Parker" - http://www.imdb.com/title/tt1904996/

 

Mogę podpisać się pod tym, co napisał Effendi. Typowy film ze Statham'em, ale ogląda się go gładko i nie musiałem w połowie robić przerwy, co zdarza mi się prawie przy każdej produkcji. Oglądam za dużo seriali i po 40 minutach ciężko mi wysiedzieć na tyłku przed telewizorem.

 

Przekonałem się ostatnio do Hannibal'a, Da Vinci's Demons, mimo strasznej schematyczności, również nie jest zły.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...