Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

"Dexter" wróci w czerwcu. A kiedy inne seriale Showtime? W nowym sezonie Showtime zdecydował się rozdzielić "Dextera" i "Homeland". "Dexter" wróci już 30 czerwca z 8. sezonem. Co ciekawe, David Nevins ze stacji Showtime nie chciał potwierdzić, że to już ostatni sezon. Na pewno jednak przed jego startem zostanie oficjalnie ogłoszone, czy "Dexter" kończy się w tym roku czy nie.

 

http://www.tvguide.com/News/Showtime-2013-Schedule-Dexter-Homeland-1058752.aspx?rss=breakingnews

:menda:

Link to post
Share on other sites
http://www.imdb.com/title/tt0095631/?ref_=fn_al_tt_1

 

Komedia na poziomie RED. Polecam.

 

 

Czyli niewarto zaprzatac sobie tym glowe? :)

 

Ja goraco polecam film Hodejegerne - Łowcy głów.

Mocne, czasami brutalne skandynawskie kino, zaskoczyl mnie niesamowicie pozytywnie!

 

Oraz cos bardziej znanego, z Jake'm Dżylen, Jelen Gyllenhaalem :P End of Watch - Bogowie ulicy.

Bardzo przyjemny film o policyjnym duecie, najwyzsza klasa!

Link to post
Share on other sites

No i 1:0 dla Afflecka. Byłem pewien, że Lincoln jest pewniakiem. Daniel (imho aktor wszechczasów) swoje i tak zgarnął.

 

BTW: Tyle co ja mam filmów do obejrzenia... Kiedyś po nocach 2-3 filmy musiałem obejrzeć. Już dawno nie miałem takich zaległości. Też Wam brakuje czasu?

Link to post
Share on other sites

"Zmęczyłem" Odyseje Kosmiczną 2001

fakt, film dla wytrwałych ;) ale mi się podobał.

 

"Slumdog. Milioner z ulicy"

jak nie przepadam za tamtą kinematografią tak ten film faktycznie dobrze było zobaczyć.

Link to post
Share on other sites

Wygrzebałem ostatnio na bluray film Ben-Hur. Świetna rola Hestona. Film jest epicki, rozmach z jakim był zrobiony wgniata dosłownie w fotel. Zgarnął 10 Oscarów, jak ktoś lubi klasyczne dobre kino to polecam.

Link to post
Share on other sites
Niezbadane są granice ludzkiej niekumacji...

 

możesz rozwinąć tą myśl ?, twój post "Czasem, poważnie ?", i co z tego wynika ? albo twoja, jak to określiłeś ? niekumacja ? i nie zrozumiałeś tego co ja napisałem, później ty napisałeś coś czego ja nie zrozumiałem i stąd ten konflikt

 

co do filmów, polecam

The Hurt Locker, wg polskiego tytułu to

film zwie się, W Pułapce wojny

Edytowane przez Anthony DiNozzo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...