Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Ja oglądałem :hahaha: . Ten film to po prostu mistrzostwo sztuki filmowej. Kapitalna obsada, fabuła, dżwięk, scenariusz, efekty, wszystko w tym filmie zawiera w dech w piersiach a ostanie 30min filmu powala na kolana. Szczególnie jak się to ogląda w porządnym kinie :wariat:

Link to post
Share on other sites

Incepcja nawet fajna a co do Piły 3D słyszałem że to raczej kicha słyszałem to od fana serii więc raczej nie mam chęci tego oglądać :hahaha:

 

Ja czekam na film Cezarego Pazury "Weekend" mówili o nim wczoraj w "Zabij mnie śmiechem" może wreszcie jakiś fajny polski film. Bo po tych ostatnich komediach-romantycznych to już rzygać się chce :wariat:

 

E:

Nice trzeba hartować od młodego :hahaha:

Link to post
Share on other sites

no i ponieważ brak opinii to wyjdzie double-post :)

a więc tak:

1) byłem na Harrym Potterze 7 dzisiaj w kinie...film generalnie fajny, ciekawy, aczkolwiek znając treść książki spodziewam się, że part 2. będzie fajniejsze :D

co natomiast do samego polecenia....IMO każdy kto książkę przeczytał na film pójdzie tak czy siak, ale mimo, że jest dobrze zrobiony (ogólnie gra aktorska, muzyka etc itp etc) to pójście na ten film bez znajomości książek (wszystkie części) / przynajmniej poprzednich filmów to raczej strata kasy (jak to kiedyś zasłyszałem - "będzie się siedzieć jak na pokazie slajdów" :( )

2) skończyłem oglądać przed chwilą "Shutter Island"....fabuła mnie jakoś nie porwała, ale film mi się ze względu na jego dobrą realizację raczej podobał i raczej warty polecenia (uwaga :!: jest to film IMO bardzo poplątany :D )

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...