Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Też się ma zamiar przejść na HP7 do kina.

Muszę też w końcu obejrzeć Truposza Jima Jarmuscha

http://cinemax.pl/files/201011/56185340765.jpg

 

Zachęcony min. tym kadrem z filmu. Staram się właśnie rozwiązać konkurs Cinemaxu. Trudny jak diabli, ale do wygrania Ipod. Byłby świetny prezent na gwiazdkę.

 

Ponadto ze staroci, chcę sobie odświeżyć "Ptaki" Hitchocka i "Noc żywych trupów" z 1968 roku.

Link to post
Share on other sites

To ja polecam jeszcze : „Man on wire" o człowieku, który wraz z przyjaciółmi

realizuje jedno ze swoich marzeń w postaci rozciągnięcia liny

pomiędzy 2 wieżami WTC i przejścia bez zabezpieczenia, a to wszystko bez oficjalnej zgody.

Ten screen powinien Cię i innych zachęcić ;) szczerze polecam!

 

http://www.slashfilm.com/wp/wp-content/images/manonwire.jpg

Link to post
Share on other sites

ha, polecam również „Heat" (gorączka) - mistrzostwo:

Al Pacino, Robert De Niro, John Voight, Tom Sizemore i słynna strzelanina na ulicach.

Jedna z tych pozycji które trzeba zobaczyć!

Link to post
Share on other sites

O Incepcji już był kiedyś jakiś wątek i tak wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale ten film to cienizna jakich mało.

Natomiast jeżeli chodzi o moją rekomendację, to dla wszystkich fanów gry w zielone mam dwa słowa "The Union". To trzeba obejrzeć.

Link to post
Share on other sites

Ja od siebie polecę film TRON (tak, ten z 1982 roku). Ostatnio obejrzałem go by przygotować się na pójście do kina na TRON: Legacy i muszę przyznać, że mimo wielu lat na karku film ogląda się bardzo fajnie. Efekty specjalne może się są na poziomie tych obecnych, ale jeśli weźmie się pod uwagę kiedy powstały to robią olbrzymie wrażenie. Jeśli ktoś ma możliwość obejrzenia to polecam :/

Link to post
Share on other sites

Też lubię ten film (Tron) i nie mogę się doczekać obecnej premiery odświeżonej :/

Liczę na dobrą muzykę (chyba Daft Punk) i konkretne efekty wizualne, ale bez przesady.

Link to post
Share on other sites

Ja również nie mogę się doczekać. Na premierę chyba nie pojadę, ale przed sylwestrem do IMAXu się wybiorę. A co do muzyki to jest genialna - na jakiejś stronie jest udostępniony mix wszystkich utworów z filmu (gdzieś na stronie Disney'a) - Daft Punk naprawdę odwalił kawał dobrej roboty.

 

A dla osób, które z jakichś względów nie kojarzą filmu najnowszy trailer:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...