Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

 

 

Czesław oglądałeś materiały dodatkowe do Hobbita
 

 

Między innymi znajdzie się scena nad urwiskiem który miał tylko kilka drzewek a wokół zielone panele ... hehe :D było też trochę ziemi i kamień, ale to raczej wszystko ze scenografii, przypominało bardziej teatrzyk w przedszkolu niżeli scenę dla filmu :D

Link to post
Share on other sites

Wróciłem z Interstellar. Świetny film sci-fi. Fakt że tak długi film przesiedziałem na krawędzi fotela tylko to potwierdza. Jako że jestem jedną z niewielu osób których absolutnie nie porwała Incepcja obawiałem się że również tu przekombinowana fabuła zwinie się w precel i ugryzie MÓJ odbiór filmu w tyłek. Tutaj jednak scenarzysta powstrzymał rękę w doskonałym momencie znajdując bardzo dobry punkt równowagi pomiędzy tym co niedopowiedziane a tym co naukowo śmierdzi na kilometr. Koniec końców mamy historię ludzi osadzoną w fascynującym kontekście. Polecam zrelaksować się, odpuścić sobie przesadną rozkminę i dać się porwać najlepszemu "poważnemu" filmowi sci-fi ostatnich lat. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Właśnie wróciłem z seansu „Bogowie" i muszę przyznać, że film rewelacyjny.

W pełni oddaje klimat tamtych czasów, świetne wstawki humorystyczne i doskonała rola Tomasza Kota. Moim zdaniem must watch ;)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Vangelisem
 

Vangelis nie sądziłem że ktokolwiek zna tutaj Vangelisa ... heh :P, właściwie to szukam pewnego utworu Tangerine Dream był do tego dołączony filmik podróży na marsa i jego kolonizacji, piękna rzecz współtworzona z nasa, ze względu na to że jest to bardzo stare, nie znalazłem tego w sieci, a miałem kiedyś na dysku :/


 

 

Właśnie wróciłem z seansu „Bogowie" i muszę przyznać, że film rewelacyjny.

W radiu tak często babka o tym mówiła jakby miała mieć zaraz orgazm ... nie sądziłem że ten film jest coś wart, no ale skoro warto to trzeba się przejść  


Byłem dziś na Furii mocne 8/10 bardzo ładnie pokazane jaka brutalność była w tamtych czasach, jak zmuszano ludzi do zabijania, mimo że zalatywało troszkę że "Ameryka/Poświęcenie/Oddanie" ale film udany, cały czas trzyma w napięciu, bardzo fajnie zrobione sceny balistyczne, krok w dobrą stronę jeżeli chodzi o filmy z II WŚ, może historii się nie trzyma, ale imo warto obejrzeć. 

Link to post
Share on other sites

http://i.imgur.com/QaLIjfk.jpg

 

Amerykańska komedia - z tą różnicą, że o ile oglądając większość durnot z Hollywood po prostu się uśmiecham - tutaj można naprawdę się pośmiać. Polecam! Lepsze niż poranne mocne espresso.

Edytowane przez MaCiuŚ
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Właśnie oglądałem ten film 2 dni temu i powiem Ci, że rewelacja :D

Koledzy mnie zniechęcili, ale po obejrzeniu dałem do ulubionych i nawet mam tapetę na pulpicie, no ale zależy od gustu :)

Mi się bardzo podobał.

 

BTW jest coś takiego jak wypożyczalnia filmów online, albo kupowanie np jak w STEAM ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...