Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Wyszło słońce :) ciepełko. Zatem jak co roku w pracy na jedno uszko słucham sobie w tle serialu komediowego.

W tym roku najpierw zapuszczam 6 sezonów "Trzecia planeta od słońca" a następnie 10 sezonów "Friends" (ten serial oglądałem w całości już 5 razy).

 

W takich chwilach bardzo lubię to co robię i tą możliwość, że nikt nie stoi mi nad głową i uszami:)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

z nowości warto zobaczyć:

"Złodziejka książek"

Całkiem niezły film acz dość smutny, klimat wojenny widziany oczami dziecka.

Rzeczywiście warto zobaczyć. Moim niefachowym okiem, smarkata zasługuje na Oscara.

Edytowane przez d i l
Link to post
Share on other sites

http://oyster.ignimgs.com/wordpress/stg.ign.com/2013/12/NFS_1-Sht_v5_Lg.jpg

 

Przybyłem, zobaczyłem i... jestem zdecydowanie na tak!

 

Strasznie dużo się dzieje, naprawdę. Kilka minut wstępu, uliczny wyścig starymi bryczkami, kilka minut gadki, przyjeżdża Mustang, pokazują go, Toby bije nim rekord prędkości i znowu kolejny wyścig tym razem 3ema Koenigsegami, w którym... no właśnie - nie będę zdradzał. ;)

 

Dużo bardziej realistyczniejsze od F&F, fajna muzyka, świetnie nagrane dźwięki fur (serio, byłem pod ogromnym wrażeniem), a Aaron bardzo dobrze sprawdził się w roli rajdowca. Gdyby tylko nie te czasami średnio ciekaw dialogi. Czekam na drugą część, bo moim zdaniem Szybcy to przy nich leszcze.

 

Solidne 8/10!

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

@up

Ooo, gra w nim Tilda Swinton i z tego powodu, ten film jest moim planem na dzisiejszy wieczór.

 

 

Wczoraj zapuściłem sobie (po raz kolejny) jedną z bajek T. Burton'a.

 

Mroczne cienie.

http://i.imgur.com/VNH6kAM.jpg

Edytowane przez SKEEPER46
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 nie widziałem

Obowiązkowo trzeba go zobaczyć.

Wspaniały film !!! (pod warunkiem, że lubimy twórczość Burton'a)

Mistrzowska gra Helen'y Bonham Carter, śliczna jak zawsze Anne Hathaway (idealna do roli Białej królowej), słodka Mia Wasikowska, oryginalny Johny, niezrównane efekty specjalne, a to wszystko w pełnej magii oprawie muzycznej

Edytowane przez SKEEPER46
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

http://lh5.ggpht.com/-0142MPzxzZI/UQZpbUHb3TI/AAAAAAAATIo/wkIIY_zpFJk/s9000/hansel-gretel-witch-hunters-2013-camrip-russian-seedbox-pimp4003-img-3092650.jpg

Ja ostatnio obejrzałem "Hansel i Gretel: Łowcy wiedźm" . Bardzo przyjemna i klimatyczna oprawa graficzna. Brak jakiejś ambitnej fabuły. W większej mierze po prostu sieczka z elementami fantasy (na pewno nie skierowany do najmłodszych) . Oglądało się przyjemnie , film mnie nie zanudził.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Ja czekam na Adamsów w jego wykonaniu.

O tak. Klimat samych Adams'ów bardzo mi odpowiada, a jak zamoczy w nich swoje palce Burton, to może wyjść z tego mega komedia...mroczna komedia.

 

 

 jeden z gorszych filmów Burtona podobnie jak Mroczne cienie.

IMO - Mnie Frankenweenie (2012) coś nie podszedł.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...