Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Enders Game obejrzane. Nie polecam. Strata czasu.


Gra Endera i zmarnowane 114 minut. Dno, nie polecam.

Jak pisałem swojego posta to nei widziałem twojego :D

 

Closet Circuit - nawet fajne, polecam.

 

Flypaper - bez polotu ale zjadliwe. Jak ktoś nie ma żadnego innego fiilmu wartego uwagi to dla zabicia czasu można sobie odpalić.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites
@BIGI 

Chyba poczekam aż będzie dostępne więcej odcinków bo nie wytrzymam napięcia pomiędzy nimi. No i mam jeszcze dwa sezony "Mad men" do nadrobienia.

 

Ostatnio, z okazji zakupu kolekcjonerki, odświeżam sobie filmy tarantino. Okazało się też że przegapiłem dylogię Grinhouse więc w pierwszej kolejności zabrałem się za nadrobienie zaległości. Na tapetę wskoczył "Death proof" i muszę przyznać że świetnie się bawiłem. Film typowy dla Tarantino. Mistrzowskie dialogi, motyw zemsty, stylizacja na film klasy B i zabawa przerysowanymi schematami Hollywood. Świetna scena pościgu, komiksowe postaci i wisienka na torcie- lekko kiczowate gore. Jeśli ktoś przegapił ten film to polecam nadrobienie zaległości z luzem w tyle. Uśmiałem się bardziej niż na niejednej komedii. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

OOOOOOOOOO tak! Na Netflix jest cały drugi sezon, poinformowałem Gosie, to będę bardzo fajne walentynki.

 

 

//e

Netflix nie ma ograniczenia co do ilości zalogowanych osób w jednym czasie z rożnych miejsc, mogę się wiec podzielić loginem i hasłem, IP musi być z UK.

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

 

 

Typowy film ze Statham'em

 

Ehhh. When did that happen?

 

Jak ja go lubiłem kiedy grywał u Ritchiego! Snatch, Lock stock and two smoking barrels, revolver... Jedne z moich ulubionych filmów rozrywkowych. Ogólnie większość tego co wyreżyserował Ritchie wielbię. Nowe Sherlocki w których RDJ zwyczajnie ukradł Cumberbatchowi i Millerowi rolę... Ehhh. A teraz grywa w taaaakich szmirach.   

Link to post
Share on other sites

Spójrz na jego filmografię : http://www.imdb.com/name/nm0005458/

 

Za wyjątkiem filmów Ritchie'go nie grał w niczym szczególnym. Crank'i i Transporter'y ogląda się znośnie, ale to nadal filmy klasy C, z cyklu "zabili go i uciekł". Udział w produkcji Uwe Boll'a był chyba najgorszym upadkiem jego kariery :

 

http://www.imdb.com/title/tt0460780/

 

"Hunt or be hunted. Welcome back." - ktoś już oglądał ? U mnie zapowiada się dłuuuuga noc, właśnie zaparza mi się świeży dzbanek wietnamskiej kawy :]

Link to post
Share on other sites

Zwyczajnie widząc go w tych szmirach aż mnie boli. No ale żyje sobie z jedną z najładniejszych kobiet na świecie więc może sobie grać w czym chce  %-)

 

http://img2.timeinc.net/people/i/2012/specials/hottest-bodies/couples-beach/rosie-huntington-435.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...