Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

 

 

The Wolverine

 

Dziewczyna zaciągnęła mnie do kina. Dłuuugo miałem jej to za złe.

 

 

 

Prisoners

 

Muszę zrobić do niego drugie podejście, bo odpalenie go po dość ciężkim dniu nie było dobrym pomysłem. Zasnąłem po 20 minutach :/ 

Link to post
Share on other sites

@up, Corpse Bride nie widziałem. 9 oglądałem dwa razy imo jeden z lepszych filmów animowanych jakie widziałem obok Caroline.

 

- Hobbit wersja rozszerzona. Warto obejrzeć, jest kilka naprawdę dobrych dodatkowych scen.

- Despicable Me 2 trzyma poziom pierwszej części, przyjemna animacja z dobrymi efektami 3D.

Link to post
Share on other sites

film oglądałem w poniedziałek. Potrzebowałem kilka dni aby ochłonąć i dojrzeć do oceny

 

http://carwitter.com/wp-content/uploads/2013/09/Rush-2013-Poster-carwitter.jpg

 

Jeden z niewielu filmów jaki ostatnio oglądałem, który nie chciałem aby się skończył. Miałem złudną nadzieję, że potrwa 4 godziny.

Świetne zdjęcia, utrzymane w moim ulubionym brązowo burym filtrze (ala lata 70te). Coś jak "Szpieg" z 2011r.

Bębenki atakowane co chwila jazgotem silników, piłowane aż do bólu odpoczywały otulane muzyką Hansa Zimmera.

Jako 12 latek miałem w pokoju plakat bolidu Niki Laudy, doskonale znam historię tej rywalizacji, a jednak oglądałem z gębą rozdziawioną niczym gówniarz, który dorwał swojego pierwszego świerszczyka. Aktorzy dobrani fenomenalnie, także role drugoplanowe. 

 

Moje prywatne, subiektywne 9/10

(9 dostają filmy dla mnie wybitne, które na pewno kupię na brd w edycji kolekcjonerskiej. bardzo często na taki film idę ponownie do kina)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Znajomi z roboty również polecali. Ron nakręcił kilka dobrych filmów jak Apollo 13 czy Piękny Umysł więc i ten film musiał być dobry, trzeba będzie się wybrać do kina ponownie :).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Red 2 - nie jest to specjalnie ambitne kino, ale oglądało mi się świetnie i ani przez chwilę się nie nudziłem.

 

http://www.imdb.com/title/tt1538403/

 

To już nawet nie jest kupa. To kac-kupa po tygodniowym ciągu alkoholowo-dragowym. Zmierzch, którego pierwszą część obejrzałem, nie wiedząc cóż to takiego, jest, w porównaniu do tego tworu, filmem wybitnym.

Edytowane przez Nowaj
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Gra Endera - jak skrocic za bardzo film, zeby stal sie idiotyczny i skrajnie sztuczny. W przeciagu pol godziny dzieciak za pobicie innych w akademii zostaje komandorem. Niestety film powinien trwac ok. 3h. Wtedy moznaby odczuc wysilek, jaki Ender wlozyl by awansowac wyzej (w ksiazce to widac). W filmie to wyglada, jakby ktos od czapy przenosil randomowego dzieciaka co raz wyzej w hierarchii 'bo tak'.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Odstawiłem w ten weekend pełnego Nowaja z serialem "House of cards". Rewelacja. Czuję pewien niedosyt ale i tak nie umiałem się oderwać. 

 

Nadrobiłem też zalegający mi na półce najnowszy star trek. Bardzo fajny. Efekty 3d przyzwoite a film bardzo sympatyczny. Ot, solidny kawałek SF. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

U mnie podobnie. Bilecik na film 15/18€ (zwykły/czyde) za sztukę. Popcorn (8€), jakaś cola i płatna toaleta i też wychodzę bez, lekko licząc, 50€. To stawia w dość atrakcyjnej perspektywie kupowanie filmów na BR (zwykle 20-25€ za nowości). 

Link to post
Share on other sites

No ja ostatnio stałem się fanem filmów w czyde ale jedynie oglądanych z poziomu własnej sofy. TV odpowiedniego rozmiaru, oglądany z odpowiedniej odległości, Wygodne i leciutkie okulary od pasywnego czyde, brak bólu głowy (który mnie zabija przy aktywnym 3d), winko/piwko/perfuma/denaturat z bułką i okład z blondynki. Tak można oglądać. 

Link to post
Share on other sites

w PL bilet w sieci kin, którą mam pod nosem to 26-30 zł (na 3d nie chodzę, jak mogę unikam. Ale okulary to dopłata 3 zł).

Do tego popcorn z colą - 10 zł. + ew. nachosy dla żony i żelki dla młodego. Nie porównywalnie taniej niż u Was.

Dodatkowo ja do kina chodzę wieczorem w poniedziałki na kupony z coca-coli - bilet po 10 zł. Nie jadam także od kilku tygodni popcornu i nie pijam coli.

 

Także film jak idę sam to koszt 2,5

jak idę z babą to - 30€

 

 

_________________________________

 

 

Grawitacja mi się podobała. Europejski film, zrobiony za amerykańskie pieniądze:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...