Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Poszukuję jakiegoś fajnego filmu na wieczór czy popołudnie. Nic mi teraz nie przychodzi do głowy. Może Wy znacie jakieś fajne tytuły filmów. Obojętnie jeśli chodzi o gatunek, ale lubię się pośmiać podczas oglądania Za najciekawsze tytuły będę rozdawał plusiki, także do dzieła i tworzymy listę świetnych filmów!

%-)
Link to post
Share on other sites

ej , pozycz expendables 2 na vhs, objerzalbym ;]

 

 

A ja ostatnio ogladalem The Avengers i moge smialo polecic :) Uczta dla oka, a i posmiac sie idzie :)

 

A dzis mysle obejrzec Dark Shadows z Deepem, bo mam BD , i moze sie skusze tez na Men in Black 3 , bo tez BD z lektorem jest :)

Edytowane przez sebul
Link to post
Share on other sites

Z dokumentów poszerzających horyzonty przypomniał mi się Metal: A Headbanger's Journey Ciekawy dokument ukazujący kulturę i specyfikę społeczności metalowej.

Całkiem niezły, trochę przerysowany, ale pewnie takie było zamierzenie. Chyba go sobie odświeżę, bo widziałem go ładne kilka lat temu.

 

A dzis mysle obejrzec Dark Shadows z Deepem

A kto to taki ten Deep ? Z tego co wiem, to w DS gra Johnny Depp ;) Jak obejrzysz to podziel się wrażeniami, bo recenzje czytałem niezbyt przychylne, w stylu "najgorszy film Burton'a" itp.

 

moze sie skusze tez na Men in Black 3 , bo tez BD z lektorem jest

Aaaaaa tylko nie filmy z lektorem ! Toż to zabija całą przyjemność oglądania ! "Pane Terminatore, nie ubijajte me ! To se ne da !"

Link to post
Share on other sites

Całkiem niezły, trochę przerysowany, ale pewnie takie było zamierzenie. Chyba go sobie odświeżę, bo widziałem go ładne kilka lat temu. A kto to taki ten Deep ? Z tego co wiem, to w DS gra Johnny Depp ;) Jak obejrzysz to podziel się wrażeniami, bo recenzje czytałem niezbyt przychylne, w stylu "najgorszy film Burton'a" itp. Aaaaaa tylko nie filmy z lektorem ! Toż to zabija całą przyjemność oglądania ! "Pane Terminatore, nie ubijajte me ! To se ne da !"

A ja lubie z lektorem i juz ;] Deep czy Depp, dla mnie to nie istotne :)

Link to post
Share on other sites

Deep czy Depp, dla mnie to nie istotne

No jasne, bo nie ma różnicy w zrobieniu komuś laski lub łaski. Po co nazywać ludzi po imieniu, jak można przekręcać nazwiska i mieć na to wy*****e :/ I jak już, to najwyżej nieistotne.

Link to post
Share on other sites

" Rytuał "z Anthony Hopkinsem

ło matko! Uwielbiam Hopkins'a, ale ten film to jedno wielkie nieporozumienie.

 

Dark Shadows - nie dłużył mi się, ale szału nie było.

Snow White and the Huntsman - fajne dwarfy, reszta tragiczna.

The Cold Light of Day - Dno i kilometr mułu.

Link to post
Share on other sites

- Labirynt Fauna z 2006r. Leciał w TV w czwartek. Świetne, nietypowe, głębokie i specyficzne kino. Do interpretacji i przemyśleń. Mnie dawno film ta nie poruszył jak ten ale zdaje sobie sprawę, że to nie dla każdego kino.

 

- Zeitgeist z 2007r. Dokument + spiskowa teoria dziejów. Sensownie i logiczne, bez zbędnych bzdur i udziwnień ale trzeba traktować nieco z przymrużeniem oka. Do konsumpcjonistycznej kapitalistycznej gospodarki, kościoła i religii chrześcijańskiej oraz do systemu politycznego mojej niechęci nie wzbudził, bo już wcześniej sama się wzbudziła na skutek obserwacji tego chorego świata (ludzi). Nawet jak ktoś unika spiskowych teorii to ten film jest sensowny i nie odrzuca fikcją.

 

- Jeden dzień z 2011r. Taki obyczajowo romantyczny do interpretowania. Generalnie dobry.

 

- 21 Jupstreet z 2012r. Taka komedyjka na odstresowanie :)

 

- Star Trek z 2009r. Takie średnie SF. Miłe dla oka efekty tym bardziej, ze oglądałem w HD :)

 

- Bitwa o Ziemię z 2012r. Lepsze SF od tego powyżej. Efekty tez sympatyczne. Tez w HD było więc miło się oglądało. Bez przemyśleń fajna łupanka. Trochę skaszaniona końcówka z pancernikiem.

 

- Piaty wymiar z 2009r. Taki trochę thliller/horror. Bardzo surrealsyczny. Świetny klimat. Świetny koniec, nie wyjaśnia wszystkiego, zmusza do pomyślenia i interpretacji.

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...