Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Polecam "Transformers Wiek Zagłady"- mimo, że nigdy nie przepadałem za tego typu filmami to "autoboty" przypadły mi do gustu. Świetne efekty, nie najgorsze zdjęcia, Wahlberg w nieco innej niż zazwyczaj roli, wplecenie "głębi" w relacje maszyny- ludzie. Nie podoba mi się dubbing. Zbyt często mam przez to wrażenie, że to co widzimy w ruchach warg nie pokrywa się z tym co słyszymy i o ile w kreskówkach ujdzie o tyle w przypadku żywych aktorów jest w mojej opinii słabe i przywodzi na myśl dubbingowane produkcje dla dzieciaków w stylu hannah montana.

Link to post
Share on other sites

Nowy Terminator? Jason Clarke jako John Connor? Emilia Clarke jako Sarah Connor?

 

http://img.pandawhale.com/post-47635-seth-rogen-no-fucking-way-gif-4u9T.gif

 

Przykro mi, ale ja odpadam. Dla mnie Terminator 1 i 2 to kwintesencja kina, Terminator 3 nigdy nie powinien się pojawić, a Salvation nie ma nic wspólnego z Terminatorem. Przypuszczam, że dla mnie Genisys będzie kolejną tragedią :(

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Podobne wrażenie odniosłem z Craig'iem w roli Bond'a w Skyfall.

Craig'a lubię, ale jego kamienna twarz, na szarmanckiego amanta z gnatem pod pachą się nie nadaje.

Skyfall'a w ogóle wyciąłbym z kolekcji bondów. Oglądając go starałem się go nie wiązać z kultową serią super agenta i muszę powiedzieć, że film mi się podobał, oglądało mi się go dobrze, nie nudziłem się.

Podobne wrażenie odniosłem oglądając Salvation. Film jest dobrze zrobiony i zaliczam go do wartych obejrzenia i polecenia, ale, no właśnie, mógłby nazywać się tylko Salvation, choć i tak jest lepszym przedłużeniem niż Skyfall.

Bond i Terminator nie powinny ewoluować w ten sposób, o ile w ogóle powinny...

 

Emilia Clarke...pff, bez jaj.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Genisys to będzie raczej typowy blockbuster. Arnold się pojawi więc pewnie obejrzę acz w domowym zaciszu.

 

/E:

Na Salvation byłem 4 razy w kinie. Nic nie poradzę także mi się podobał.

Szacun. Wystarczył mi jeden raz, następnie starałem się szybko wymazać z pamięci jak T-800 dane to co obejrzałem :]

Edytowane przez Szarik
Link to post
Share on other sites

Wielu reżyserów w ostatnich latach stara się zepsuć mi na starość wspomnienia o moich ulubionych filmach, uwzięli się na mnie bandyty. Albo Ridley swoim słabym Prometeuszem stara się wyjaśniać (i po kiego?) coś co nigdy nie powinno być wyjaśniane bo tajemnica stanowi mocny element sagi albo robi się słabo wypadające kontynuuacje Indiego lub Terminatora. Tak jak Prometeusz ma śladowe ilości klimatu Alien (albo wcale) tak Salvation to też zupełnie inne doznania niż stare terminatory. W Genisys obsada na pierwszy rzut oka jakaś taka drętwa i bez wyrazu. Przy tym co odstawiła aktorsko na ekranie Linda w 2 pierwszych częściach gdybam, że ci tutaj wypadną jak jej cień cienia cienia.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wielu reżyserów w ostatnich latach stara się zepsuć mi na starość wspomnienia o moich ulubionych filmach, uwzięli się na mnie bandyty. Albo Ridley swoim słabym Prometeuszem (...)

O AvP zapomniałeś. Widocznie, aż tak słaby :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...