Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Obecnie mam przerwe ale jak co wakacje oglądam w pracy tasiemca. Tym razem padło na HIMYM:) friends to nie jest ale pośmiać się można. I co ważne można traktować jako słuchowisko. Nie zawsze mogę mieć na wierzchu okienko z serialem.

 

PS star trek... Ahhh został mi tylko deep space nine:)

Link to post
Share on other sites

 

 

Tym razem padło na HIMYM:)

 

Też zaliczyłem całość. Przyjemny, bywał lepszy, bywał gorszy, bywał świetny a na koniec obrócił się i kopnął się w tyłek, ale ogólnie nie powiem żebym żałował spędzonego przy nim czasu. Oglądałem go zawsze na zmianę z big bang theory i kiedy BBT robiło się nudne, HIMYM akurat robił się śmieszniejszy. I na odwrót.  

Link to post
Share on other sites
Obecnie z piątym dziś browarem siedzę nad wodą

 

Mam plan w następnym tygodniu wyskoczyć tam gdzie jesteś, ale nie wiem czy znowu nie wybiorę Mikołajek. Co według Ciebie lepsze?

 

A żeby nie offtopować zbytnio:

 

Movie 43

Do końca nie wiem, co obejrzałem. Mam tak pomieszane w głowie po obejrzeniu tego filmu, że nie mam pomysłu jak go ocenić. Zlepek paru krótkometrażowych filmów ze strasznie specyficznym poczuciem humoru. Żarty o gównie nie wszystkich śmieszą, tak więc albo wyłączysz film po pierwszych 5 minutach, albo obejrzysz cały.

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

Jeśli ktokolwiek chodź w najmniejszym stopniu kiedykolwiek zastanawiał się co zdarzyło się 11 września 2001r. i troszkę go to intryguję odsyłam do cztero godzinnej dyskusji dziennikarza z byłym pracownikiem nuklearnego wywiadu ZSRR.
Naprawdę polecam. Aha, żeby była jasność nie szerze żadnej propagandy.

https://www.youtube.com/watch?v=M0kHTKg0Ptc

Link to post
Share on other sites

 

 

nuklearnego wywiadu ZSRR

 

Trochę się Zimną Wojną  interesuję, ale o wywiadzie nuklearnym nie słyszałem :]

 

"Wywiad" i cała teoria została wymyślona przez nikogo innego, jak David'a Icke - jakby ktoś nie kojarzył, jest to ten pan od Reptilian :D

 

http://en.wikipedia.org/wiki/David_Icke

 

http://bbsimg.ngfiles.com/1/23099000/ngbbs4e3484e80edc7.jpg

Link to post
Share on other sites

''professional footballer''

wg. mnie filmik warty obejrzenia, jak ktoś ma 4godzinki. Zapraszam  :D 

 

Pierwszy raz w internetach? Nie cytuj obrazków. //sv

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

4 godziny bredni i wymysłów chorego psychicznie gościa można by stosować jako torturę, ale oglądanie tego z własnej woli podchodzi już pod dość wysublimowaną dewiację. Chyba wolałbym już słuchać Bieber'a.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...