Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

 

 

W skrócie o filmie:

 

Jak zazwyczaj omijam szerokim łukiem filmy w których bohaterowie po wstaniu z łóżka wciągają na maszt amerykańską flagę i poranną wymianę powietrza przeprowadzają dopiero do niej salutując, tak tutaj muszę przyznać że konwencja wybitnie trzyma się kupy i ogląda się go przyjemnie. Świetny aktor, dobry reżyser. Nie ciągnie mnie do obejrzenia go ponownie, zbyt duże mam zaległości, ale nie żałuję czasu który przy nim spędziłem. Ogólnie polecam.  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/5/5a/The_mission.jpg

Umknął mi jakoś ten film na przestrzeni lat. Wczoraj dopiero postanowiłem go obejrzeć pierwszy raz. Kawał porządnego kina opartego na faktach. Świetna muzyka Morricone, genialne zdjęcia i rewelacyjna gra Ironsa. Solidne 7/10.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

The Raid

 

Oglądałem.Niezła rzeź.Obowiązkowo obejrzyj  sobie. 8-)  W tym roku wychodzi II część. :) 


Hollywodzkie akcji przy akcjach w tym filmie nerwowo palą  papierosa w cieniu.


 

 

serię z Brudnym Harrym też można sobie przypomnieć

 

Film - konkret! 


To znaczy seria filmów z Brudnym Harrym.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja wczoraj zabrałem się za The Machine, znalazłem go jakoś przypadkowo, ale nie zawiodłem się na moich poszukiwaniach. Film bez jakiś świetnych efektów specjalnych, ale z dobrą historią i klimatem stylizowanym na lata 90 i ówczesny strach przed SI. Moim zdaniem film równie dobry jak Ja, Robot, tylko bez tylu scen akcji.

Link to post
Share on other sites

http://images.gildia.pl/_n_/film/news/2014/01/niesamowite-plakaty-nowego-spider-mana/2-580.jpg

 

Takiego gniota jeszcze nie widziałem imo pierwsza trylogia mi się podobała ta "nowa wersja" człowieczka pająka nie przemawia do mnie.

Chyba najsłabiej zrobiony film o superbohaterze od Marvela ... 

 

Jutro jadę zobaczyć Kapitana Amerykę oby " Tyle z ciebie bohatera ile zmieściło się do probówki" było lepsze niż ten SM 2 ...

Zresztą tam jest Scarlett czyli na starcie będzie lepszy :P

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

BIG! Ostatni Mohikanin natychmiast na TV. Ten film również jest w moim TOP5. No ale nie może być inaczej, jeżeli rozmawiamy o Danielu Day-Lewis'ie, który dla mnie jest aktorem ponadczasowym. No i muzyka w końcowej scenie! Film złoto.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 nie wiem jak wy ale ja to sie przejde do kina :]

Efekty w 3d napewno będą spoko. Zaczekam na wstępne recenzje i jak okaże się lepszy od wersji z 1998 roku to chętnie obejrzę Gojira na dużym ekranie :)

 

a co do nowego pająka to nawet nie podchodziłem, zadowoliła mnie trylogia z Dunst :]

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Obejrzyj. Dobry film. Porządnie zrobiony. Jestem wielkim fanem Robocopa z 87. Z satysfakcją obok na półce postawię wersję z tego roku. To dwa zupełnie inne filmy. Niby o tej samej postaci, ale pokazane w inny sposób.
 

Zobaczę co znajdę w Empiku i Mediaexpert, jak będzie w którymś ze sklepów to wezmę ;)

Link to post
Share on other sites

@szarik ja za malolata bylem w feminie w98 na  poprzedniej godzili  w kinie calkiem fajnie bylo jeszcze wieczorny seans 23h/01 ^^ mi sie podobalo :]

z filmow ktore maja wyjsc to czekam na Terminatora 5 ^^ transformerow 4 ^^

w wek wyskocze na kapitana ameryke jedynka mi sie podobala :)
na planete malp tez sie wybiore do kina jak wyjdzie :)

pajaka nigdy nie lubilem w 3 podobal mi sie venom ale ten piaskowy ciul jakos mi popsul ten film pewnie i tego 'zajebiestego' 3 tez zobacze jak bedzie z venomem  :D

@bigi robocopa tego starego ogladalem na poczatku lat 90 (90/91 jakos tak mam jeszcze org vhs 1 i 2 :D ) 1 fajna 2 moze byc ale tylka nie urywa 3 dno nowy warto obejzec :]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...