Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Rado... to nie moje marzenie, białe Porsche z czerwonym wnętrzem to marzenie mojej znajomej... i właśnie myśli czy kupić już teraz jakieś za 50-70k czy też kupić coś innego a kiedyś kupić już takowe 'prawdziwe' Porsche.

 

Owszem, maserati super marka i przód ma przepiękny, ale reszta auta... tylko to juz calkiem inne auto niz powyzsze Porsche. -  http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-c-200-4-matic-amg-salon-nowy-biala-perla-czerwona-skora-2016-full-ID6y4DgR.html - Gdybym mial wybierac miedzy tym a tym autkiem, no to Merc by wygrał (pomijam fakt ze jest tanszy o 50tysi). Silnik słabszy i bla bla bla, patrząc tylko pod wzgledem wygladu + biały lakier + czerwone wnetrze. Wracam do pracy ;)

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Wszystko się zgadza ale jest też znacznie słabsze ;)

 

Kto się ściga takimi samochodami? Tylko jednostki :). Myślę, że 6,3 sek do setki jest do przyjęcia :D.

 http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-c-200-4-matic-amg-salon-nowy-biala-perla-czerwona-skora-2016-full-ID6y4DgR.html - Gdybym mial wybierac miedzy tym a tym autkiem, no to Merc by wygrał (pomijam fakt ze jest tanszy o 50tysi). Silnik słabszy i bla bla bla, patrząc tylko pod wzgledem wygladu + biały lakier + czerwone wnetrze. Wracam do pracy ;)

 

Uznam, że tego nie przeczytałem, porównywanie Ghibli z C klasą i to jeszcze z silniczkiem 184 KM... No nie wypada.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

porównywanie Ghibli z C klasą i to jeszcze z silniczkiem 184 KM... No nie wypada.

 

Silnik słabszy i bla bla bla, patrząc tylko pod wzgledem wygladu + biały lakier + czerwone wnetrze.

 

Ghibli ma ładny przód, ale jeśli chodzi o karoserię to tylko tyle mi się podoba.. za całokształt z wyglądu zewnętrznego dla mnie przegrywa z C200, ale to dla mnie. O gustach sie nie rozmawia.

 

W weekend minąłem 3 giulietty (czarna i 2 białe)... z jedna białą sie zrownalem na trasie i sie gapilem na jej 'kreskę' z boku przez pare sekund... jednym to auto sie nie podoba, ja sie zakochalem ;)

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

 za całokształt z wyglądu zewnętrznego dla mnie przegrywa z C200, ale to dla mnie. O gustach sie nie rozmawia.

 

Gusta, to jedno, ale to jakby porównywać Casio z Breitlingiem. Nawet, gdyby Casio było 2 razy ładniejsze...

Maserati w dieselu to moim zdaniem herezja

 

Dla mnie samochód osobowy w dieslu to herezja, ale jak wiadomo, w Polsce jest dokładnie odwrotnie :D.

Link to post
Share on other sites

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź ? Bo mnie zaciekawiłeś...

 

Dużo widziałem na drodze ale wczorajsza sytuacja rozwaliła system

Droga główna po łuku , na drodze podporządkowanej stoi opel corsa

Przede mną po tej głównej jedzie kobieta w golfie , zatrzymuje się myślałem że chce skręcać w podporządkowaną , otwiera szybę i pyta o drogę kobietę w oplu !!!!!

Gestykulują z 40 sekund a za nami robi się korek

Czas i miejsce idealne na pogawędkę ! To tylko baby mogły zrobić!

Edytowane przez lukyeti
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Gusta, to jedno, ale to jakby porównywać Casio z Breitlingiem. Nawet, gdyby Casio było 2 razy ładniejsze...

nie nie nie znowu będzie o wyższości klasy premium nad standard+

...wiesz, jestem grafikiem i fotografem, ja patrzę oczami (często przeciwko rozsądkowi i wyborom innych). I jeśli casio byłby 2x ładniejszy to bym jego wziął - pomijam tutaj fakt, że marka EDOX wg mnie robi jedne z najładniejszych zegarków w 'normalnej' cenie... i tak wlasnie moj ulubiony model był dostępny tylko w 200szt i nikt go już nie sprzedaje..

http://watch.am/wp-content/uploads/2012/11/edox2.jpg

 

co mam Ci powiedziec? Maserati Ghibli ma piękny przód i wnętrze super - ale czegoś mi brakuje (boki? tył?)... chociaz mozliwe ze gdybym wsiadl do obydwu to bym przyznał Ci rację przez wybór Maserati.. bo mają chyba najładniejsze logo wśród marek samochodowych :)

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Maserati GranTurismo ;)

piękne! ...to są te chwile gdy coś mi się zaj*ście podoba! - http://allegro.pl/maserati-granturismo-s-porshe-ferrari-lamborghini-i6177701649.html#thumb/3- i nie wazne, ze jest Giulia... bla bla bla, to auto naprawdę jest przepiękne :)

 

nie wiedzialem jakie bym chcial miec auto w firmie za 3 lata po Julce, teraz już wiem.. w nosie z tym ile to pali i koszty utrzymania ^_^

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

GranTurismo produkują tylko do końca tego roku, a następcy na razie nie będzie, więc się musisz spieszyć :D.

 

używane w leasingu też mogą być przecież! za 1/3 bańki nikt mi tutaj nie da auta,

ale za 3 lata jak bedzie 10latek w okolicy 180k... zobaczymy :)

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Diesel nadaje się do ciężkich maszyn rolniczych, lokomotyw, agregatów prądotwórczych oraz napędzana ciężarówek i autobusów.

LPG do zapalniczek, kuchenek gazowych oraz ogrzewania mieszkania.

Kobiety do wielu rzeczy ale na pewno nie prowadzenia samochodu. Wyjątki tylko podkreślają tą ostatnią regułę.

 

Tyle w temacie.

 

 

Zna ktoś jakiegoś dobrego gazownika w Łodzi i nie jest to debil z filartech?

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

LPG do zapalniczek, kuchenek gazowych oraz ogrzewania mieszkania

Nie żebym coś, ale w sieci gazowej masz metan, a LPG to propan-butan :D 

 

 

 

Zna ktoś jakiegoś dobrego gazownika w Łodzi i nie jest to debil z filartech?
 

Było w Krakowie zakładać, znam tu jednego bardzo dobrego :/

Link to post
Share on other sites

 

Było w Krakowie zakładać, znam tu jednego bardzo dobrego :/
Był w Krakowie zakładany dlatego się wziął i spier.... Z pierwszym maja odmówił posługi.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...