Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Więc nie zrozumiałeś mnie.Oba reflektory są ładne,przed jak i po lifcie.Wiochą jest dla mnie wkładanie lamp tych po liftingu do aut z przed liftingu.

Ja tak mam w Pugu ze względu na to, że nowsze wyraźnie lepiej świecą. E39 to nie jest jakiś zabytek, a typowe auto użytkowe i skoro ma zmienić na soczewkowe z podobnego powodu to czemu nie, ale robienie z przedlifta, w połowie polifta, wygląda prawie tak źle jak oklejone folią szyby lub przemalowane nerki ;)

 

 

Jak Ci nie zależy to tak jak mówiłem wcześniej- kup walizę z autoglyma i jedź ręcznie. Zejdzie Ci cały dzień ale efekt i tak będzie bardzo dobry. 

Ok, obadam sprawę. Tylko wolałbym robić to za pomocą zwykłych past lekko-ściernych (mechanicznie) niż tymi rozpuszczającymi po części lakier. Miałem zapewne poprzednie auto czymś takim polerowane - ślady na plastikach, jakieś zacieki normalnie nie do usunięcia.

Link to post
Share on other sites

 

 

Tylko alfiarze leją wodę do chłodnicy

To jest temperatura wody w ekspresie. Można sobie dobrą kawkę zrobić. ;)

 

http://www.motocaina.pl/uploads/doc_media/kasi/moda/fiat/duze.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Miałem wrzucić fotkę auta, póki co musicie zadowolić się tylko fragmentem :)

Nie wiem, czy tu wstawiałeś, bo nie ze wszystkimi Alfami jestem na bieżąco, ale jaki kolor? 

 

/ nie cytuj całych postów i fotek / worm

Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites

Fordy nie mają wskaźników startujących z godziny szóstej  :bicz:

 

BTW.

Giulii jeszcze nie ma w salonach, a na Allegro można kupić części :D
http://allegro.pl/airbag-poduszka-deska-pasy-alfa-romeo-giulia-i5978654108.html#thumb/2

 

Mogliby rzucić prenumeratę do kiosku, co by sobie można było złożyć własną...

Edytowane przez Johny3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
przynajmniej stary miał duszę, a nowy wygląda jak te wszystkie badziewia, które teraz produkują

Mnie tam się podoba, z resztą tak samo jak FIAT Aegea, a z tego co widzę obydwa te auta to bliźniaki, pewnie tylko tył będzie się lekko różnił.

A co do starych Neonów... dla mnie są po prostu szkaradne...

Z kolei ogólnie auta segmentu C są IMHO w sporej części brzydkie (choć nowy kierunek w designie bardzo do mnie przemawia, więc coraz mniej samochodów mi się nie podoba) albo przeciętne, ratuje je dopiero dodanie pakietów wizualnych albo "sportowa" wersja jak, np. Megane RS, Leon FR, Pro Cee'd albo Astra OPC.

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

jak walisz po gałach to nic dziwnego, wyreguluj je to nie ważne jak mocne będą, nie będą oślepiać

Czytaj całość :P

Na końcu napisałem, że trza jechać na ustawianie świateł. To była pierwsza rzecz, którą zrobiłem.

Link to post
Share on other sites

Oślepiający bardziej irytują, bezpośrednio wpływa to na bezpieczeństwo na drodze. A dzienne pseudo ledy ? Czysta wiocha, w co trzecim aucie źle zamontowane, wyglądają ciulato a do tego oszczędność dosłownie żadna (cena+montaż, większa kasa w plecy niż zaoszczędzi na zużyciu paliwa, do tego się potrafią palić po gwarancji nawet te niby dobrych firm).

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...