Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

No i gdzie tu widzisz podobieństwo? Wnętrza ogromnie się różniące...

 

A z tym compactem to dowaliłeś do pieca, że aż zgasło. Nie wiem co trzeba mieć nie tak z głową żeby kupić compacta :D Poza tym szanujmy się, ja bym nie kupił takiego małego auta, coupe to minimum, ale ze względu na wygodę preferuję 4. drzwi.

PS.

http://i.imgur.com/m0olsBJ.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

No fakt, kierownica jest podobna. Reszta nie jest ekstrawagancją na miarę Giulietty w klasie kompakt, jak pisał Biafra, w sumie wszystkie wyglądają z grubsza tak samo. Na tym tle Mercedes przynajmniej się stara...


Alfa jest krok do tyłu za Audi,to wnętrze przypomina mi bardziej a4b8.

 

Mniej więcej tak samo jak Angela Merkel przypomina Monikę Belucci ;).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli połowa BMW z dospawanym zadkiem starej astry :wariat: Strasznie nieproporcjonalne jest to auto moim zdaniem.

Zgadzam się, że nie wygląda idealnie %-)

...ale tragedii też nie ma, jak się poskłada lub dostanie to co trzeba:

http://i631.photobucket.com/albums/uu40/LiLoCollinsy/10719_1250105496690_1351064127_7467.jpg

http://i631.photobucket.com/albums/uu40/LiLoCollinsy/03102009177.jpg~original

No i gdzie tu widzisz podobieństwo? Wnętrza ogromnie się różniące...

 

A z tym compactem to dowaliłeś do pieca, że aż zgasło. Nie wiem co trzeba mieć nie tak z głową żeby kupić compacta :D Poza tym szanujmy się, ja bym nie kupił takiego małego auta, coupe to minimum, ale ze względu na wygodę preferuję 4. drzwi.

PS.

 

Jak nie widzisz podobieństw, to ja nie mam więcej pytań - napisałem, że wzorowali się, nie zerżnęli. Na marginesie, to akurat dla mnie wygodniejsze są budy 2/3, bo jeżdżę częściej sam lub w 2-jkę, ale jak ktoś lubi się ocierać o słupek, jego sprawa.

Edytowane przez d i l
Link to post
Share on other sites

No widzisz, ja uważam compacta za szkaradztwo na miarę multipli, a Ty nie, podobnie ja nie widzę podobieństw między obydwoma wnętrzami (może poza kierownicą, której ogólny kształt jest bardzo podobny), jak już jest do czegoś podobna to kilka elementów z B8, np. ekran multimedialny, kształt i umiejscowienie.

Link to post
Share on other sites

Johny. Zlituj się, tu wszystko wygląda podobnie. Centralne kratki wentylacji z awaryjnymi po środku, niemal identyczne pokrętła kontroli klimy, kształt i linia mostu, na pierwszy rzut oka identyczna kierownica. Akurat ekran multimedialny zintegrowali z deską. Oglądałem prezentację tego wnętrza i włoch podniecał się tym że przy wyłączonym silniku ekran o pełnym fortepianowym połysku jest wręcz elementem dekoracyjnym... Tylko że po odpaleniu czar pryska, żeby to był jeszcze jakiś OLED w nietypowym kształcie a nie prostokątny LCD zamknięty pod ozdobnym panelem... 

Link to post
Share on other sites

Proszę moja interpretacja. Każdy ma swoje oczy, ja widzę to tak (kółko na kierownicy odnosi się do niej całej).

Poza tym widzę więcej podobieństw do C AMG.

http://i.imgur.com/1hAXj1a.jpg

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

Widzę tu u większości osób "syndrom chorej miłości do niemca"... Nikt z was pewnie nie widział nawet auta na żywo, a co dopiero siedział w nim, o jeździe nawet nie wspominając (bo to na dziś dzień nieosiągalne :P ), ale już oburzenie, że Alfa niedługo wypuści konkretne autko, także trzeba bronić swoich germańskich obozów, argumenty "bo tak" i inne równie poważne. Jeszcze niech ktoś powie, że musieliby mu dopłacić, żeby stał się posiadaczem Giulii.

Panowie którzy są za, też trochę przesadzają, bo jak na ten moment to możemy chyba tylko oceniać te autko na podstawie czasu osiągniętego na zielonym piekle i na podstawie samego wyglądu...

 

Sam kibicuję Alfie, ale dopóki model ten nie pojawi się chociaż w salonach, gdzie będę go mógł zobaczyć, usiąść w niej, to mogę powiedzieć tyle, że mi się podoba bardziej od konkurencji... a czy spełni resztę pokładanych w niej nadziei, to się okaże po premierze.

 

:)

Link to post
Share on other sites

No widzisz, ja uważam compacta za szkaradztwo na miarę multipli

Jedyny właściwy compact to ten na aero pack-u. Gdyby w podobnym kierunku "narysowali" dużo bardziej popularny m pakiet, to pewnie nie przylgnęłaby do tego auta łatka brzydala. To chyba jedyny tak beznadziejny m pakiet, który zeszpecił wygląd zamiast go poprawić lub przynajmniej nie zepsuć. Może nie ma porównania do coupe, ale przy takim golfie, czy jakimś A3, z którymi powinien być porównywany, już tak nie trąci myszką.

http://oi67.tinypic.com/2lu2sr5.jpg

Link to post
Share on other sites

IMHO może nieźle zawojować, podobno hamerykańce coraz częściej sięgają po Europejskie auta, nudzą im się widać już te ich wielkolitrażowe potwory.

 

Wymieniłem w Szarej odmę i uszczelniacze :)

Edytowane przez Silver Fox
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...