Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Każdy zaczął wymieniać auta swoich marzeń... kup to, kup tamto, a może to?

 

Kup golfa, włóż mocny silnik i zaskoczenie posiadaczy ferrari/porsche/lambo bezcenne

 

 

Proponowałbym udać się na forum gdzie są posiadacze takich aut i podpytać bo tutaj nic się nie dowiesz na temat jakiegokolwiek auta które zostały wymienione powyżej.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@Up

 

Miałem okazję pojeździć jakiś czas takim RS6 C6 z seryjną mapą. Nie wyobrażam sobie jak zachowuje się ten mocniejszy ale to fabryczne zaginało czasoprzestrzeń.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Miałem okazję pojeździć jakiś czas takim RS6 C6 z seryjną mapą. Nie wyobrażam sobie jak zachowuje się ten mocniejszy ale to fabryczne zaginało czasoprzestrzeń.

Ale ja nie mowie, ze jest wolne :)

 

Po prostu Audi RS mnie nie pomiesci :)))

Zadnym RS nie bylem sie w stanie do tej pory przejechac, bo du*a bolala juz po minucie siedzenia w tych fotelach

Link to post
Share on other sites

 

 

jak dbasz tak masz
 

 

Dobrze powiedziane ale Ty dopiero zaczynasz dbać o ten samochód a nie wiesz co robił jego poprzedni właściciel.

 

 

 

autko kupiłem od znajomego

 

Nie kupuje się samochodu od sąsiada, rodziny i znajomych. No chyba, że chcesz później wydawać mniej na prezenty urodzinowe... ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Eeee, Audi jest mocno bezplciowe moim zdaniem

Nie podoba mnie sie z wielu wzgledow

 

ja od długiego czasu mam uraz do Audi i BMW... ale nowe S8+ co ma się ukazać w listopadzie wygląda naprawdę nieźle o ile ktoś lubi takie kanciaste samochody

 

http://www.motoringbox.com/wp-content/uploads/2015/08/audi-s8-plus-5.jpghttp://www.motoringbox.com/wp-content/uploads/2015/08/audi-s8-plus-3.jpghttp://www.motoringbox.com/wp-content/uploads/2015/08/audi-s8-plus-9.jpg

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

jeżeli chodzi o multi to powiem tak : komfort nieziemski , lubię spokojna jazde , także taka bezstopniówka mi odpowiada. Większość opinii że to kicha itp jest głuchym telefonem od innych , czyli kolega kolegi koleżanki od strony paciciaka powiedział że multi mu padło. 

Zobaczcie teraz z drugiej strony , powiedzmy kupujemy diesla , wali nam dwumas i zazwyczaj sprzęgło juz tez jest na dotarciu  , i jesteśmy z 3 tys do tyłu.

Jasne ktoś zaraz powie że łańcuch w multi to kwota rzędu 4-6 tys z robotą , ma racje , tyle to kosztuje . Ale raz przez ile km cos takiego padnie ? 150-200k ? . Znajomy ma TDi 1.9 z większym momentem i bryknięte 280tys i skrzynia chodzi bez zarzutów.

Mam wielką nadzieje ze z moją też tak będzie - olej już wymieniłem. 

Link to post
Share on other sites

Nie ma bardziej komfortowej jazdy jak multitronic, potwierdzam. Ale to i tak nic nie zmienia wsiałdi to wsiałdi. Niemiec pod kocem trzymał bo się wstydził. Miałem B6 w multi 2.0 benzyna ale wole jeździć 28 letnim merolem w dieslu niż tym czymś.Takie jest życie! 

Link to post
Share on other sites

Mam Octavie II i Audi. Skoda to dopiero plastik.Ewentualnie przed Volvem miałem Kie to dopiero plastik.Skaleczylem rękę o kierownicę. :PDziś większość aut to tandeta.Ale Audi do niej jeszcze daleko.

No może nie tak daleko, silnik 2.0 Pb złom,2.0 Tdi (rozrząd i pompa oleju plus głowica w 16) złom,2.5 Tdi złom,Multi złom,Ale jak się wie co kupić Super Auto.

Link to post
Share on other sites

Właśnie o to chodzi w Audi. Ma być typowym klocem wyciosanym z bryły granitu ale zasilanym reaktorem tokamak, który umożliwia osiąganie co najmniej prędkości WARP 1 o czym mogą pomarzyć inne super wozidła w tym samym przedziale cenowym.

 

Coś na wzór Cinquecento turbo bi-moto, gdzie silniki osiągają lepsze przyśpieszenie do 200 od całej budy, ale ludzie próbujący go wyprzedzić mają problem.

 

Prosty przykład:

 

https://youtu.be/xoFflWpNgu0

 

Nie chce mi się liczyć ale obstawiam, że ma ponad 330KM/h.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...