Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

 

 

@keczu   Wrzuć jeszcze jakieś foty i swoje opinie jak znajdziesz chwilkę. 

 

Ok. Jak bede mial chwile , musze na kilku rejstracje zamalowac. :)  


Wrzuce kilka co jakis czas, mam sporo fotek, zaczne od najstarszych. Sorka za jakosc niektorychzdjec , rozne telefony mialem przez ten czas.

 

To na poczatek jakosc Mercedesa. E klasa, 2006r ,ale fotka zrobiona w 2009, "skorzana tapicerka:

 

http://imageshack.com/a/img673/7407/LHslBG.jpg

 

Toyota Aurius , nawet nie probowalem testu zadymienia robic:

 

 
To bardziej z kategori "ludzka pomyslowosc" Mazda 121 (jajko) z audio z audi A4:
 
 
A to chyba wlasnie mercedes SL 2006 rdza na nadkolu:
 
 
Wezcie poprawke ze to zdjecia 2009-2010. 
 
I moze jescze jak ktos dba o auto to taka drastyczna fotka ;)
 

I zagadka, po czym poznac ze koles mial wlasnie zbieznosc ustawiana? 

 

http://imageshack.com/a/img908/9117/fd9S8L.jpg


A to jedno z moich ulubionych , jak sie najpierw cos robi ,a potem mysli :D

 

http://imageshack.com/a/img912/8583/VygVMb.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

I jeszcze moze kilka oponek, co dziwne nawiecej tego typu usterek maja opony Dunlopa :roll:  Mam tego typu fotek z 50 i wlasnie z Dunlopow sie najczesciej bieznik odkleja i przeciera na krawedziach, moze to tylko przypadek. 

 


Nie ma to jak przykrecic filtr paliwa do baku, doslownie :D

 

 
Oponki:
 
 
Zdjecie pt. "Zelazny deszcz" .Test zadymienia diesla (kilka razy po ok. 4500 rpm) niestety nie przeszedl. Przynajmniej raz na miesiac taka akcja, jak sie oleju w intercoolerze nazbiera i zaciagnie to juz nic diesla nie zatrzyma. Lepiej sie odsunac. Klient podpisuje kwit ze odpowiada za stan mechaniczny auta.
 
 
 
 
 

Dobra koncze na dzis. Jeszcze moze fajne autko, mialo dwa foteliki dla dzieci z tylu :rotfl:

 

http://imageshack.com/a/img537/2377/hgpZI1.jpg


 

 

Często się taki zdarzają?

 

A roznie, coraz mniej. W IRL przeglady techniczne robia dopiero od 1999 -2000r. Ludzie sie dopiero przyzwyczajaja ze trzeba auto naprawiac,serwisowac itp. :)  


 

 

W życiu nie wsiadłbym do takiej taksówki... 

 

A ja musialem :cry:  

Edytowane przez keczu
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

I Zdjecie pt. "Zelazny deszcz" .Test zadymienia diesla (kilka razy po ok. 4500 rpm) niestety nie przeszedl. Przynajmniej raz na miesiac taka akcja, jak sie oleju w intercoolerze nazbiera i zaciagnie to juz nic diesla nie zatrzyma. Lepiej sie odsunac. Klient podpisuje kwit ze odpowiada za stan mechaniczny auta.

Czym jest spowodowane to dostawanie się oleju do intercoolera? Zdjęcia trochę przerażające :D

Link to post
Share on other sites
jeśli jesteś zainteresowany kupnem

sfera marzeń, póki co...

 

 

 

Na szczęście już nie brytyjska

dlaczego na szczęście? jeżeli chodzi o jakość to się zgodzę. niemniej, jednak brytyjska motoryzacja od zawsze mi się podobała. mieszkając w UK widziałem pierwszy raz w życiu takie perełki, że łohohoh

 

a z tą kierownicą to taka trochę złośliwość, po tym jak nasłuchałem się jacy oni są zajefajni i cały świat jeździ źle (z wyjątkami jak Japonia, Indie itp.)

faktem jednak jest, że mi sie bardzo dobrze jeździło po lewej stronie. nie wiem czy nie lepiej niż po prawej

Link to post
Share on other sites

 

 

po tym jak nasłuchałem się jacy oni są zajefajni i cały świat jeździ źle

 

Szczególnie na autostradzie, gdy jada prawa strona 60 i nie wiedza, ze wypada zjechać gdy ktoś jedzie za nimi znacznie szybciej. 

 

 

 

jeżeli chodzi o jakość to się zgodzę

 

Lubie gdy auto odpala, może być najpiękniejsze ale gdy nie odpala przestaje być samochodem. 

Link to post
Share on other sites

 

 

nie wiedza, ze wypada zjechać

ja na autostradzie i tak w większości w korku stałem hehehe. mieszkałem w Birmingham (sic! co za brudasowo!!) na Witton, także jadąć przez Aston czy nawet chcąc wjechać od strony "West Bromu" więcej stoisz niż jedziesz... przeprowadzka na wieś (obrzeża Wallsal) załatwiła temat.

 

 

Lubie gdy auto odpala

mój dobry kolega miał notoryczny problem z Freelanderem

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...