Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Nie mówię, że jestem perfekcyjnym kierowcą, ale moj pierwszy samochod, to wlasnie E36 (190 rumakow :D) i w codziennej jeździe często widzę dużo innych osób sprawiajacych więcej niebezpieczeństa niż ja.

 

Właśnie o to mi chodzi: będzie 5, 10 osób z takim bmw którym się nic nie stanie, bo jeżdża jak należy (nie mówię, że zawsze 50 w zabudowanym itd, ale po prostu jeżdżą z głową i wyobraźnią), a dopadnie się taki jeden Sebix w dresie i będzie "leciał bokiem bo moge" (potwierdzone, dziś już na rondzie widziałem jednego :D ). Sam nie jestem przecież mega doświadczonym kierowcą i wiem, że jak się ma to >100 km (bo eLki chyba nawet tyle nie mają) to kusi, żeby pomknąć więcej, niż pozwalał instruktor na prawku. 

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

FWD:

1. Nie potrafi ruszyć gdy jest ślisko.

2. Nie potrafi skręcić gdy jest ślisko.

3. Nie potrafi zatrzymać się gdy jest ślisko.

4. Nie potrafi jechać bokiem gdy jest ślisko.

5. Nie potrafi na raz napędzać i hamować gdy nie jest i jest ślisko.

 

Gdzie tu więc frajda bo dalej nie wiem.

 

Może jakaś wskazówka bo ręczny słabo do mnie przemawia. Mało tego przy mrozach nie powinno się zostawiać samochodu z zaciągniętym ręcznym.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

FWD:

1. Nie potrafi ruszyć gdy jest ślisko.

2. Nie potrafi skręcić gdy jest ślisko.

3. Nie potrafi zatrzymać się gdy jest ślisko.

4. Nie potrafi jechać bokiem gdy jest ślisko.

5. Nie potrafi na raz napędzać i hamować gdy nie jest i jest ślisko.

 

Gdzie tu więc frajda bo dalej nie wiem.

 

Może jakaś wskazówka bo ręczny słabo do mnie przemawia. Mało tego przy mrozach nie powinno się zostawiać samochodu z zaciągniętym ręcznym.

Ja już zakończyłem temat a ty dalej drążysz... JA mam inne wymagania niż ty. Dla mnie frajdą jest w zimie poszaleć na ręcznym na zakrętach TAK na ręcznym . Dla Ciebie nie ma to sensu i jest bez sensu a dla mnie to frajda, koniec kropka.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...