Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Tłumaczenie że można być zaabsorbowanym i nie zauważyć znaku jest dla mnie kuriozalne. Tak samo można być zaabsorbowanym i nie zauważyć pieszego.
Co do dwupasmówek z 50 to chyba tylko u nas tak jest. Dwa pasy ruchu i pasy dla pieszych co kilkaset metrów, więc co najlepiej zrobić? Obniżyć prędkość z frazesami na ustach o dbaniu o bezpieczeństwo, chyba tylko finansów publicznych. Albo jeszcze lepsze, droga nie jest przystosowana do wyższych prędkości.

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, marik81 napisał:

że można być zaabsorbowanym i nie zauważyć znaku jest dla mnie kuriozalne

 

6 godzin temu, marik81 napisał:

Dwa pasy ruchu i pasy dla pieszych co kilkaset metrów

 

Sam sobie odpowiedziałeś, do tego największe natężenie znakozy per km drogi w europie a może i na świecie i wynik jest nam wszystkim znany

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
42 minuty temu, PatrykT napisał:

Felga w teorii do odratowania, niestety krzywa w osi przez co ekonomicznie nie opłacalny zabieg.

Podpytam kolegi , robi takie rzeczy u nas na miejscu . Może będzie w stanie pomóc .

 

Edit:

 

Po zdjęciach nic nie jest w stanie powiedzieć , trzeba by mu przywieźć felgę . 

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites

@dodo felgi podobne, ale bez tego znaczka. Mam 16'' na zimowe opony. Oryginały, 17" z innym znaczkiem są na letnich.c28137b7998b8e11a043fb8c868cee9d.jpg

Zimówki kupione nówki w zeszłym roku, napęd 4x4 i jeszcze mnie nie zaskoczyło nic w tym roku. Z tej zaspy na zdjęciu wyjechałem bez problemu, czego nie można powiedzieć o tych za mną. Droga dojazdowa do do mojego bloku jest trochę pod górkę i z balkonu widzę jakie cuda się na niej dzieją, bo jest nieodśnieżona od poniedziałku.















  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Podpytam kolegi , robi takie rzeczy u nas na miejscu . Może będzie w stanie pomóc .
 
Edit:
 
Po zdjęciach nic nie jest w stanie powiedzieć , trzeba by mu przywieźć felgę . 

Ja mam swojego gościa od kół. Już dostał koło w swoje łapki. Skrzywiona w osi, pęknięte jedno ramie i rant, No i zagieta jak na foto. Może kiedyś naprawie, na te chwile zamówiłem komplet 18 i wygrzebałem u znajomego komplet 17 z zimowymi kapciami
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, jakub1t napisał:

Tą bordową alfę to bym przytulił , może tanio by chciał sprzedać jak bita ;)

 

No nie wiem czy byś chciał to klepać. 3x koziołek. Praktycznie wszystkie elementy karoserii uszkodzone.

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, PatrykT napisał:

zima vs ja 1:0

 

Do wariowania też trzeba trochę wyobraźni. 

 

7 godzin temu, marik81 napisał:

@dodo felgi podobne

Zdjęcie nie ma na celu pokazywania felg jako takich a jak dużo fanu mam z jazdy w takich warunkach (o czymś świadczy nagromadzony w nich śnieg)

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...