Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Dobrze że kierowcy nie wrzucają do jednego wora i jak widzą że się jedzie kulturalnie i uprzejmie w BMW to okazują to samo.

Wielokrotnie już miałem sytację jak chamidła w X6 próbują szpanować jak zobaczą X5 czy inne BMW. A jak obserwuję kierowców X5, głównie to jeżdzą E70 i sporo w nich płci piękniejszej to jeżdżą bardzo uprzejmie co mnie osobiście cieszy. Nie wiem czy ci od X6 mają kompleksy ściętej du*y czy jak. Największe buractwo miałem jak jechałem sobie moją Szarą i mi oklejona folią na czarno X6 o milimetry przed przedni zderzak zajechała po czym musiał zademonstrować że on ma dwa ślimaki pod machą a ja jeden. Uj że to te same silniki tylko mają uturbione podwójnie czy potrójnie i witają ASO co 20 tys.

 

Chudy, na forum w sekcji E53 panuje wysoka kultura, sporo tam merytorycznie się wypowiadających i z wiedzą chłopaków ;)

 

Szara dostała full pakiecik :D

 

http://i.imgur.com/sUgHwDN.png

Edytowane przez Silver Fox
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Chyba na większości forów jest taki syf... Kilka osób komentuje rzeczowo, a reszta to dno.

Chociaż najgorszy poziom jest na grupach facebookowych.

Jednym jest ciężko wziąć instrukcję do ręki i zadają głupie pytania, a inni co chwilę wrzucają zdjęcia swojego złomu podniecając się jaką to jego/jej auto ma duszę... 15. letnia Alfa z 1.6 pod maską, oczywiście od dwóch lat masa zredukowana o brak podłogi.

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

@Chudy nie biesiaduję tam specjalnie, raczej jak mam potrzebę to sobie wchodzę i czytam/szukam, i zazwyczaj idzie właśnie znaleźć konkretne i merytoryczne rozwiązania bo w E53 to od dawna wszystkie sprawy znane i poruszane.

 

Co to tam wrzucać, dla mnie to dobra Towarzyszka ale tak to zwykła, szara, nie wyróżniająca się E53, tyle że mocno kochana i szybsza od fabryki :)

Link to post
Share on other sites

Ciekawostka na dziś: komputer Audi jest bardzo dokładny co do zasięgu dla baku.

 

Ciekawostka2: Audi ma zapasowy zbiornik paliwa :D

 

A już myślałem, że będę stał w szczerym polu o 3 nad ranem...

No to dziwnie szwaby zrobiły tego kompa, mi Volvo jak wywali złowieszcze FUEL to wiem że jeszcze 30-50km dam radę zrobić, nawet na top Gear kiedyś test robili jakichś kompaktów to jednym od zera na kompie przejechali jeszcze 130 czy 150km  :roll:

 

A jak jesteśmy już przy paliwie, macie jakieś swoje osobiste rekordy przejechanego dystansu ? Ja 2 lata temu Mysłowice - Karwia + jazda na miejscu m.in. Hel, Gdynia, Gdańsk zrobiłem na 63L 1280km - średnie 4.9 - Volvo v40 1.9d 116km, sama trasa Mysłowice przez Łódź i A1 była iście emerycka, 100km/h tempomat i przesuwamy się majestatycznie do przodu, o dziwo w tym tempie zajechałem nad morze w 7,5h  :P

Edytowane przez katystopej
Link to post
Share on other sites

Rekord Sieny - coś koło 400 km na butli LPG, najmniej na LPG zrobiłem chyba 200 (krótko po tym jak odebrałem prawko), jazda pod czerwone pole, wyciągałem pełne 75KM z silnika :D

156 - najwięcej zrobiłem zaraz po zakupie, wracałem do domu S8 i A4 (Szczecin - powiedzmy Bytom co by nie zdradzać miejsca zamieszkania :x) i jazda na miejscu zanim robiłem objazdówkę po znajomych :D ~1000km, czy nawet 1100.

Najmniej na baku - 700, jak zalałem jakieś beznadziejne paliwo na BP. Przy okazyjnym butowaniu robię 800 na baku, ale już nie pamiętam kiedy ostatnio zalałem do pełna :C Ogólnie jeżdżę bardzo oszczędnie...

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj bawilem sie mapami w Jagodzie.

Wgralem mape przygotowana pod moje auto, ale dosc mocno przesadzili, transmission failure, transmission overheat, high pressure fuel pump failure, limp mode, abs failure, dsc error.

 

Czekam na poprawiona rewizje, siedzac na sofcie od stage 1...

Link to post
Share on other sites

Miało być szybkie odkurzanie wnętrza, a skończyło się jak widać. Plus taki że zrobiłem 25 zeta po poprzednich właścicielach   :D

 

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160228/05248713b061df5e1afc1032cac9e120.jpg

Edytowane przez PatrykT
  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...