Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Boskie autko :D

Mam od 10 lat, posłużyło swoje, niestety jakiś czas temu strzelił pasek rozrządu (przed terminem wymiany! ) co zmusiło mnie do odstawienia go na bok :( . Znam takiego co stwierdził że na dłuższe trasy lepsze jak jego A4B6! :D Mam 95r. 1.4 i.e. B+G(gaz 2006) 280kkm. Psuć się nie psuło, standardowe wymiany cześci które się zużywają (układ hamulcowy na przykład) Szkoda że takich teraz nie robią, dużo miejsca w komorze silnika nie jak dziś upchane.

Link to post
Share on other sites

No, co najmniej o małe powstanie krakowskie :D Ja tylko czekam, kiedy wprowadzą opłatę za parkowanie roweru i kiedy przerobią wszystkie ronda na to:

 

ee0cd58561575cb2741602cde6c7a5ab.jpg

 

Chociaż z tego co słyszałem, te duże ronda już ponoc nie sprawdzają sie w miastach, teraz z powrotem moda na zwykłe skrzyżowania i mają z powrotem przerabiać te co pobudowali na zwykłe xD Np. wylotówka z alei na warszawę na Opolskiej ma być zmodernizowana w taki sposób.

 

Ale i tak najbardziej uwielbiam rondo przy skrzyżowaniu ulic Zarzecze i Na Błonie - majstersztyk! Planista płakał jak projektował

Link to post
Share on other sites

Ale i tak najbardziej uwielbiam rondo przy skrzyżowaniu ulic Zarzecze i Na Błonie - majstersztyk! Planista płakał jak projektował

Dzięki temu nie ma tam korków tak jak kiedyś. Efekt osiągnięty. Żenić się z tym rondem nie musisz.

Link to post
Share on other sites

Korków? Haha, wystarczyło postawić sygnalizację świetlną lub rozdzielić pas z wyjazdu ulicy Na Błonie na lewo i prawo i po problemie. Zresztą co daje rondo takich romiarów? Nic, oprócz oczywiście drwiącego śmiechu i 5 razy częstszego trąbienia niż kiedyś. W szczycie i tak dalej są tam korki, a w innych godzinach korków nigdy tam nie było, więc problem jest jaki był, tylko przykryto go - dosłownie - deklem.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj zmieniłem oponki

 

http://i.imgur.com/U5iZbDe.png

 

Prezencja średnia ale cóż, byle do wiosny.

 

Dziś ogarnął mnie smutek, bo muszę się rozstać z szarą na ok. 10 dni, odstawiłem ją do ASB w związku z tymi wariacjami skrzyni, diagnoza wstępna po jeździe że w zasadzie mechanicznie skrzynia prawdopodobnie w dobrym stanie, sporadyczne poszarpywanie przy zmianie biegów że może się ślizgać sprzęgło, ogólnie dał do zrozumienia że skrzynia w dobrym stanie, ja mu że proszę zrobić tak żeby było dobrze i żeby bryczka pojeździła długo. Mam przewidywać 6-8k zł, kasa niby jak za remont rozsypanej skrzyni no ale dobra. Coś tam sugerował, że może nie być na ten moment potrzeby robić za takie pieniądze, ale żeby był spokój wolę to zrobić raz a porządnie. 3 błędy wcześniejsze odczytane w skrzyni, jakieś ESG, DDE coś tam - coś z modułami i komputerem, i że błąd z 4 na 5 bieg i to jest wina samej skrzyni. Zobaczymy, zarządziłem żeby, rozebrać wszystko i zweryfikować.

Przy ostrym hamowaniu bądź z 160-180km/h wykryliśmy luzy w zawieszeniu - trzeba będzie zrobić.

 

BTW podobno ma na kanale Landa Evoque'a z '13 roku i przebiegiem 80k - skrzynia rozsypana. Także te ZF'y to raczej solidne skrzynie, jak tyle lat wytrzymują takie ciężkie i mocne bryki, i to mnie jeszcze bardziej utwierdza że trzeba "zakonserwować", zadbać i posłuży.

Edytowane przez Silver Fox
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Te need for speedy maja coraz lepsza grafike  :D

 

 

Moze wtajemniczysz nas w szczególy?   :>

Od jakiegos czasu obserwuje gtrlife forum. Mam w odleglych planach kupno gtra i analizuje koszty utrzymania. Najpierw zdradz czy kupiles bo nie wiem czy ciągnąć temat :P

Edytowane przez okar19
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Wybaczcie za spowodowanie takiego zamieszania, ale nie nie kupilem :)

 

Zrobilem nim natomiast jakies 150 KM i moge powiedziec ze wyleczylem sie z zakupu tego samochodu.

 

Na pytania zadane wyzej odpowiem jak bedzie jakas bardziej ludzka dla mojej glowy godzina - pewnie z ranca :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...