Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

 

 

Wiele osób nie powinno wsiadać za kierownicę a to robi.

 

no i to jest cało sedno dyskusji, znam osoby, które jeżdżą od lat i nigdy nie parkowały równolegle, bo nie potrafią, po parkingu przed marketem kołują tak długo, aż trafi się podwójne puste, bo w pojedyncze się boją wjeżdżać, skręt w lewo czy włączenie się do ruchu w ich wykonaniu przypomina zabawę w rusz zatrzymaj pomimo zielonego światła i pierwszeństwa... listę można ciągnąć niemal w nieskończoność to jest skrajna niekompetencja, a zaczyna się od ułatwień typu automatyczna skrzynia

 

analogicznie mamy kozaków o intelekcie pantofelka, którzy ogarnęli technikę jazdy na wprost z pedałem gazu wciśniętym do spodu i ręką na klaksonie, świetnie radzą sobie z agresywną zmianą biegów, ale zasady ruchu drogowego to już czarna magia

 

oba skrajne przypadki nie powinny siadać za kółkiem do czasu, aż ich mózgi dojrzeją na tyle, by poradzić sobie z tak elementarnymi rzeczami, a jak nie dojrzeją to cóż, nie ma nakazu posiadania prawka

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Przeglądając ten temat jakieś 100-200 stron w tył uświadomiłem sobie, że chyba ponad połowa tego forum rozbija się BMW... Druga, mniejsza połowa z kolei Audi lub jakimiś innymi niemieckimi zabójcami środowiska przesprytnego koncernu VW. mam nadzieję, że nie macie mi za złe takiego kategoryzowania :P

 

Nic tylko zaprosić urząd statystyczny xD

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chciałem się wyrwać z tego grona kolekcjonerów niemieckiego złomu ale niestety drobnych mi zabrakło na amerykańska bryke SRT itp. lub jakiegoś GTR. :P

Niestety jestem skazany na Niemca bo najtańszy.

Fakt natomiast ze najbardziej dogryzaja sobie posiadacze Będę Miał Wydatki contra Panzerwagen.

https://images.tapatalk-cdn.com/15/10/27/1d49172654910ee1440a9f7459ef870e.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja tam lubię panzerwageny, nic do nich nie mam ;P Chociaż nie są zbyt wygodne, ale to już subiektywne odczucia. Niektórzy lubią siedzieć na na gołych dechach. Za BMW nie przepadam, bo ani mnie ślizgi nie rajcują, ani design zatrzymany gdzieś w końcu lat 90. (nie, żeby Audi było pod tym względem jakieś supernowoczesne :] ) Dla mnie auta stylistycznie nudniejsze od niektórych VW, chociaż i Audi i BMW nadrabiają technologią. Co kto lubi, ale myślałem, że będzie tutaj trochę większy rozstrzał w wozidełkach :P A dawno nie wchodziłem do tego tematu.

Link to post
Share on other sites

Fajnie sie czyta miliard stron wojny manual vs. autotragic :D

Ja zdawalem na automacie, a po pol roku wsiadlem do BedzieszMialWydatki i nauczylem sie w tydzien przyzwoicie jezdzic.

Z automatami mam do czynienia praktycznie kazdego dnia i nie robi mi roznicy czy mam dwa, czy trzy pedaly do deptania. Chodzi o to, ze jak kierowca jest w stanie kierowac samochodem, a nie byc kierowanym przez samochod, to nie robi mu to wiekszej roznicy do czego wsiadzie.

 

BTW. Szony, Grequ, Kołku, Szariku i reszta bawarskiej mafii  :wariat: orientujecie sie jak jest z dostepnoscia elektrycznych foteli do e36 w Polsce?

Edytowane przez B o r o
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sport już na Snowproxach.

http://s1.postimg.org/89i6rnofz/IMG_20151028_141748.jpg

 

http://s1.postimg.org/fzoywsqrj/IMG_20151028_141857.jpg

W planach na następny sezon zimowy renowacja/malowanie aktualnych felg na ciemny grafit razem z dekielkami. Na lato wpadają grafitowe alusy bardzo podobne wizualnie do ATT 630, sporo miejsca na porządne 17 cali z przyjemnym kapciem :evil:.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Zly nawyk do jazdy w normalnym ruchu drogowym :P

Dlaczego? Jechałem kiedyś z ojcem kumpla na Litwę po samochody. Po przejechaniu prawie 900km dopiero zauważył, że hamuję lewą nogą... krzycząc, że nas pozabijam itd.

Nie mam jakiegoś problemu w hamowaniu lewą stopą. Fakt, potrzebuję 5-10 minut żeby się przestawić (szczególnie jak chwilę wcześniej jechałem manualem) ale potem jadę jak każdym innym.

Trochę więcej czasu natomiast potrzebuję na powrót do normalnego kierowania :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...